Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kleje i klejenie. Poradnik inżyniera i technika

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Naukowo- Techniczne
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
826
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->technika

Słowa: kleje, klejenie

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Mała apokalipsa - Tadeusz Konwicki

Polityczny paszkwil i jednocześnie znakomita powieść obyczajowa, ukazująca głębię frustracji i mentalny prymitywizm życia w okresie realnego socjalizmu. Bohater historii wędruje po rozpadającej się dosłownie i metaforycznie Warszawie, napotykając na swej drodze rozmaitych ludzi, mniej lub bardziej skażonych psychicznie i zmęczonych panującym w stolicy zaduchem moralnym. Tytułowa apokalipsa jest mała, bo rozgrywa się wewnątrz samego bohatera. Rozpad jego osobowości i postępująca dezintegracja idą w parze z obserwowanym na każdym kroku rozpadem miasta, po którym wędruje. Apokalipsa dotyczy jednak także rzeczywistości wokół. Wszystko, co otacza bohatera jest miałkie, kruche i rozpadające się. Atrofia uczuć i myśli idzie w parze z postępującą ruiną Warszawy. Mroczna i przygnębiająca powieść bezpardonowo rozprawiająca się z komunistyczną rzeczywistością i kalekim światem, jaki stworzony został przez komunistów.
wiĂŞcej »