Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kleje i klejenie. Poradnik inżyniera i technika

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Naukowo- Techniczne
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
826
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->technika

Słowa: kleje, klejenie

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Konstelacje - David Mitchell

Dorastanie do buntu, miłości i marzeń - w na poły autobiograficznej książce Davida Mitchella, porównywanej z "Buszującym w zbożu" J.D. Salingera i "Stowarzyszeniem Umarłych Poetów" Nancy H. Kleinbaum. "To, co jest w tej książce hipnotyzujące, to niezwykła umiejętność oddania intymnej prawdy bohatera". John Green "Booklist" "Mitchell sięga doskonałości". Peter Ingham, "The Times" Hrabstwo Worcestershire, miasteczko Black Swann Green. Trzynaście miesięcy z życia uzdolnionego, wrażliwego trzynastoletniego chłopca, Jasona Taylora, staje się dramatyczną - bolesną, ale i piękną - drogą wkraczania w dorosłość. Ekscentryczne postaci, które spotyka Jason, trudne relacje, które sobie uświadamia, nowe barwy świata, jakie dostrzega, odmienią go na zawsze. W tle Anglia początku lat osiemdziesiątych, wojna o Falklandy i twarde rządy Margaret Thatcher. (Wydawnictwo Literackie, 2007)
wiĂŞcej »