Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kleje i klejenie. Poradnik inżyniera i technika

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Naukowo- Techniczne
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
826
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->technika

Słowa: kleje, klejenie

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ewa Luna - Isabel Allende

Zaczarowany klimat literatury iberoamerykańskiej . Możemy znaleźć w powieści (podobnie jak u Marqueza) -egzotyczny dla nas świat tak odmiennej kultury ( katolicko- indiańsko-kreolskiej); świat pełen magii , widziany oczami małej dziewczynki. Z historią Ewy splatają się losy innych postaci wyskakujących jak z powieści szkatułkowej. Z jednej strony okrucieństwo i bezwzględność życia, z drugiej liryzm i wrażliwość. Kontrasty świata przedstawionego odzwierciedlają prawdę o życiu pięknym i strasznym. Isabell Allende umie opowiadać . Polecam również inne dzieła tej pisarki: - "Dom duchów" (Film na kanwie tej powieści musiał odnieść sukces , bo reżyser dał się uwieść dobrym duszom) -i powieść "Paula" opartą na osobistej tragedii autorki-utwór będący autoterapią , opowieść, która w swym smutku niesie głęboki humanizm ).
wiĂŞcej »