Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kleje i klejenie. Poradnik inżyniera i technika

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Naukowo- Techniczne
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
826
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->technika

Słowa: kleje, klejenie

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Nic więcej nie udało się ustalić i inne opowiadania - Otwinowski Stefan

Nic więcej nie udało się ustalić... czy nie wolno było? Jest to zbiór esejów i reportaży ubranych w doskonały literacki warsztat. Otwinowski mówi na temat ludzi. Opowiada ich losy, można powiedzieć nawet że losy całego pokolenia, poprzez pryzmat wybranych przez siebie przypadków. Narzucając sobie rolę dziennikarza "zależnego" pisze o wydarzeniach, których wymowa jest bardzo "politycznie podejrzana". Właściwie sugeruje, że pisząc o pewnych wypaczeniach, on jako dziennikarz, mobilizuje środowiska kierownicze do działania w celu naprawienia zaistniałych niedociągnięć, ale sama sugestia, że da się coś naprawić jest w jakiś smutny sposób ironiczna... Polecam zdecydowanie ten tomik osobom, które są zainteresowane PRL'em, jego mechanizmami społecznymi, ponieważ jest to doskonała fotografia z epoki.
wiĂŞcej »