Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Śpiewnik popularny. Opracowanie na gitarę

Autor:
Wydawnictwo:
nieznane
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
132
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Prolog miłości - Marta Ostenso ; [w przekł. z ang. Heleny Hellerówny].

Autumna Dean po latach spędzonych w Anglii postanawia powrócic w rodzinne strony. Jej domem jest farma położona w dolinie jednego z jezior w Górach SKalistych. To na życzenie ojca opuściła swój dom i ruszyła na podbój Europy... Jednak wielkomiejskie życie, pełne hałasu i pogoni za pieniądzem nie jest dla niej, dlatego postanawia wrócić. Udziela się jej atmosfera z dawnych, dziecięcych lat, odnajduje dawnych przyjaciół z którymi straciła w ostatnich latach kontakt. Ponownie zakochuje się w towarzyszu dziecięcych zabaw. Jednak nad miłościa tych dwojga ciąży tajemnicza przeszłość ich rodziców...
wiĂŞcej »