Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Śpiewnik popularny. Opracowanie na gitarę

Autor:
Wydawnictwo:
nieznane
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
132
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Doktor Jekyll i Mr Hyde - Robert Louis Stevenson

Historię Stevensona można potraktować jako parabolę stylu życia wyższych sfer w wiktoriańskiej Anglii. Za dnia - salony, grzeczność, skromność, przyzwoitość i dobre maniery; nocą - wypady do portowych dzielnic, odwiedzanie tanich knajp i burdeli, bójki i hazard. Ową dychotomię ówczesnej rzeczywistości można zobaczyć w sobowtórowej postaci tytułowego bohatera powieści. Za dnia doktor Jeckyll jest kulturalnym, starszym panem - gentlemanem w każdym czasu. Nocą zamienia się w odrażające monstrum. Jedna z ciekawszych realizacji motywu sobowtóra w literaturze anglosaskiej.
wiĂŞcej »