Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Bajki robotów - Stanisław Lem

Trudno jest napisać kilka słów o książce która była jedną z pierwszych lektur dzieciństwa. A tą właśnie pozycję przeczytałem pierwszy raz mając 9-10 lat. I chyba ona zdecydowała o moim zainteresowaniu fantastyką. Książka pochodzi z wczesnego okresu twórczości Lema. Nie ma w niej filozofii i wizjonerstwa dojrzałego pisarza. Po prostu bajeczki. Tylko bohaterami tych bajek są roboty. Między innymi zabawne przygody dwóch robotów - konstruktorów, Trurla i Klapaucjusza, które najbardziej utkwiły mi w pamięci. Książka nie wniesie może w życie czytelnika nowych doświadczeń, ale na pewno przyniesie chwilę miłego odpoczynku. Polecam zarówno młodzieży jak i dorosłym.
wiĂŞcej »