Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa - St. Klimaszewski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Zdobywca Indii - George Bidwell

[...] powieść Bidwella to w moim przekonaniu przede wszystkim świetne studium, jak się robi karierę. Trzeba nie mieć całej masy rzeczy. Nie mieć skrupułów, nie mieć sumienia, nie mieć honoru, nie mieć, gdy trzeba, zbyt dobrego wzroku i słuchu, nie mieć serca. Trzeba za to mieć zdrowy rozsądek, żelazną wolę, spryt i talenty, trzeba umieć sprzymierzać się z aktualnymi potęgami, aby je później bez żenady opuszczać, gdy wiatr powieje w inną stronę. Trzeba być hazardzistą, awanturnikiem, ryzykantem, krótko mówiąc trzeba być łajdakiem. Do takich, niestety, świat należy! I wszystkie te warunki świetnie spełniał sir Robert Clive. [Wydawnictwo "Śląsk", 1984]
wiĂŞcej »