Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dylemat Jacksona - Iris Murdoch ; przeł. [z ang.] Elżbieta Piotrowska-Zychowicz.

Książka, która niestety nie zdołała mnie wciągnąć. Poddałam się w połowie. Teoretyczne wywody i problemy bohaterów-intelektualistów-naukowców zupełnie zasłaniają jakąkolwiek fabułę. Zresztą fabuła, chyba miłosna, wydaje się tu pełnić funkcję typowo służebną w odniesieniu do intelektualnych rozpraw na temat filozofów i literatów. Zupełnie nie dla mnie. Jeśli miałabym ochotę na teoretyczne rozprawy, sięgnęłabym po podręcznik z zakresu teorii literatury czy filozofii, a nie powieść. Iris Murdoch chce nas oszukać, że to powieść. Ja się nie dałam.
wiĂŞcej »