Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Waldemar Łysiak na łamach 2 ; oraz Wywiad-rzeka - Waldemar Łysiak

Dzieło i życie Waldemara Łysiaka już w latach '90 zaczynało obrastać legendą. Łysiak jest słynnym bonapartystą, podróżnikiem, kolekcjonerem antyków, publicystą i historykiem sztuki - każda jego pasja odbija się w jego twórczości. Specjaliści są do niego nastawieni sceptycznie ale nic nie zmieni tego, że "lud" go uwielbia! Łysiak zaczynał w latach '70 pisząc powieści historyczne o Napoleonie i reportaże ze swoich podróży w takich pismach jak "Kontynenty". "Waldemar Łysiak na łamach 2; oraz Wywiad-rzeka" to już druga część sześciotomowego cyklu opowiadających o Mistrzu. Dzięki niej zapoznamy się z jego poglądami, pasjami i gustami... Dla każdego łysiako-mana pozycja obowiązkowa i bardzo trudno dostępna!
wiĂŞcej »