Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa - St. Klimaszewski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Życie Pi - Yann Martel

Autor tej wspaniałej książki, Yann Martel dostał za "Życie Pi" nagrodę Bookera za 2002 rok, a wytwórnia filmowa Fox 2000 rozpoczęła już prace nad scenariuszem na podstawie książki. Powieść niesamowita, pokazuje jak wartości i to, czego się uczymy o życiu jako teorii, przedkłada się na samo nasze życie. Ileż człowiek jest w stanie przeżyć, żeby się nie załamać, a nawet zebrać siły, by zwyciężyć. Religia według bohatera to nie symbole, ale sposób życia, dlatego nazwać go możemy katolikiem, budystą czy muzułmaninem, jego religią są wartości uniwersalne. Jest to o historia chłopca, który wraz z ojcem - dyrektorem przenoszonego zoo i całą rodziną, płynie przez Pacyfik do Kanady. W drodze statek tonie, a z katastrofy ratuje się tylko Pi wraz z orangutanem z Borneo, zranioną zebrą, hieną i... tygrysem bengalskim. Po kilku dniach walki o przeżycie między zwierzętami, na niewielkiech rozmiarów łodce zostają tylko osierocony Pi i wyczerpany chorobą morską tygrys ... Richard Parker. O tym, co dzieje się dalej pośrodku wielkiego oceanu, musicie dowiedzieć się sami. Polecam szczególnie tym, co stracili nadzieję.
wiĂŞcej »