Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Piotr i Urszula - przygody dzieci w drodze do Jezusa

Autor:
Wydawnictwo:
Apostolat Maryjny Księży Marianów
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->religia

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dowody na istnienie liczby 3 - Salley Vickers

„Dowody na istnienie liczby 3” warto docenić już na wstępie za niecodzienny pomysł, zwłaszcza, iż koncept jest poparty ciekawym wykonaniem. Oto na początku historii umiera mężczyzna. Żonaty, posiadający kochankę i kilka znacznie bardziej pikantnych tajemnic. Początkowo nie wiemy o nim nic, w miarę jednak zagłębiania się tak w historię, jak i w kolejne strony książki, poznajemy stopniowo jego sekrety. Orientujemy się, jak różne było jego życie od wyobrażenia o nim jako mężu czy partnerze. Jak odmienne są wizje jego osoby w oczach bliskich mu kobiet. Jak bardzo potrafimy grać siebie w zależności od sytuacji i otaczających nas osób. Książka jest swoistym odkrywaniem warstwa po warstwie głównego bohatera, razem z pozostałymi postaciami snujemy domysły, tworzymy teorie i orientujemy się, czy mieliśmy choć trochę racji. Książka jest bardzo ciekawą refleksją nad ludzką naturą, potrzebą osobistej przestrzeni, nawet w związku. Dlaczego postępujemy tak, a nie inaczej? Co motywuje nas do podjęcia określonych działań? Zapewne odnajdziemy cząstkę siebie wśród bohaterów powieści. Napisana intrygująco, zasiewa w nas nutkę ciekawości, która towarzyszy aż do końca lektury. „Dowody na istnienie liczby 3” mają swoją niepowtarzalną atmosferę, wyjątkowy nastrój i ta osobliwość wydaje się być ich największą zaletą.
wiĂŞcej »