Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Victor Junior : Testy szóstoklasisty

Autor:
Wydawnictwo:
Agencja Wydawnicza AGA PRESS
Numer wydania:
nr 3 (16) 2007 r.
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
96
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Trędowata, t. 1-2 - Helena Mniszkówna

Najsłynniejszy polski melodramat swoich czasów (wydany po raz pierwszy w 1909 roku), realizujący wiecznie żywy motyw literacki miłości "Kopciuszka i księcia". Akcja powieści rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku, w czasach, kiedy nawet najmniejszy mezalians był głęboko potępiany przez środowisko magnackie. Książka obok wątków miłosnych podnosi także problem pracy u podstaw. Przedstawia z fotograficzną dokładnością styl życia, mentalność i namiętności targające wyższymi sferami. Choć trudno o tej książce powiedzieć, że trzyma w napięciu, trzeba przyznać, że wywołuje ciekawość i chęć jak najszybszego poznania zakończenia losów Stefanii Rudeckiej i ordynata Michorowskiego.
wiĂŞcej »