Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Victor Junior : Testy szóstoklasisty

Autor:
Wydawnictwo:
Agencja Wydawnicza AGA PRESS
Numer wydania:
nr 3 (16) 2007 r.
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
96
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Zatonięcie Japonii - Sakyo Komatsu

"Zatonięcie Japonii" jest piątą książką Sakyo Komatsu. Gdy opublikował ją w 1973 r., wywołała wśród czytelników japońskich duże poruszenie. Realistyczny opis wielkiej katastrofy - gigantycznego trzęsienia ziemi, w rezultacie którego zagładzie ulega cały Archipelag Japoński - jest tak przekonywający, że wielu czytelników uwierzyło w prawdopodobieństwo tego zjawiska geologicznego, tym bardziej że autor fikcję podbudował teorią naukową o ruchu kontynentów. Dla czytelnika polskiego atrakcyjne powinny być także wnikliwe obserwacje z życia (...) Japonii. (Wydawnictwo Poznańskie 1989)
wiĂŞcej »