Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Victor Junior : Testy szóstoklasisty

Autor:
Wydawnictwo:
Agencja Wydawnicza AGA PRESS
Numer wydania:
nr 3 (16) 2007 r.
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
96
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Diablo - Królestwo Cienia - Knaak Richard A.

Diablo to pierwsza gra z elementami RPG w jaką grałem. Wprawdzie nie wiedziałem wtedy jeszcze co to jest RPG, ale i tak zakochałem się w tej grze. Później odkryłem książki Tolkiena i innych, gry Baldurs Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights, i podobne. Ale do tej gry mam wielki sentyment. Wiele już czasu minęło od wydania książkowej wersji mojej ulubionej gry - Baldurs Gate. Uznałem, i dalej uznaje że te książki to była zbrodnia. Mimo to postanowiłem przeczytać książkową wersję Diablo. Podszedłem do niej z wielkim sceptycyzmem. Niesłusznie! Książka zachowała z gry tę największą zaletę - wspaniały mroczny klimat. Myślę, że wiele osób przed przeczytaniem Diablo obawiało się, czy to co napisał Knaak nie będzie zwykłym opisem walk (na które byliśmy skazani w grze). Sam się o to obawiałem, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wcale tak nie jest. Serdecznie polecam. Zarówno tę część, jak i następną. Naprawdę warto!
wiĂŞcej »