Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
286
Rok wydania:

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Córka Robrojka - Małgorzata Musierowicz

Jak każda część Jeżycjady i ta powieść jest pełna ciepła i humoru.
Tytułowa córka znanego już czytelnikom Robrojka nie ma łatwego życia, ale jakoś tego nie zauważa. Brak matki i braki w urodzie, a także braki finansowe zwykła traktować jak wyzwania i kwitować "A ja i tak sobie poradzę". Historia o bardzo samodzielnej, dalekiej od sentymentów dziewczynie, pewnym zahukanym romantyku i robrojkowym powrocie do młodzieńczych sentymentów. W tle Ida Borejko wyjaśnia swej pociesze kwestie krasnoludków i dziury ozonowej.
wiĂŞcej »