Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
286
Rok wydania:

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ćma. O Stanisławie Przybyszewskiej - Ewa Graczyk

Wybitna monografia Stanisławy Przybyszewskiej, w odkrywczy sposób interpretująca twórczość pisarki (nie tylko dramaty, ale i spuściznę, ciągle pozostającą w rękopisie), a także "tekst życia" Przybyszewskiej-postawę, filozofię, motywy pewnych wyborów. Książka odbiega od stereotypowego, często i bezmyślnie powtarzanego spojrzenia na życie i twórczość autorki "Sprawy Dantona". Unika uproszczeń, łatwych uogólnień, jednoznacznych odpowiedzi. Zmusza do refleksji i sprawia, że postać bohaterki staje się dla czytelnika intrygująca, wymagająca bliższego poznania. Każdemu wybitnemu twórcy życzę tak niezwykłej, wspaniałej monografki, jak Ewa Graczyk-autorka "Ćmy".
wiĂŞcej »