Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
286
Rok wydania:

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Podstawy prawidłowego żywienia człowieka - Prof. Światosław Ziemlański

Książka profesora Światosława Ziemlańskiego nie może być w żaden sposób traktowana jako zbiór zaleceń, które sprawią, że z dnia na dzień staniemy się zdrowsi i piękniejsi. Nie ma w niej przepisów na jakiekolwiek cudowne diety. Jest to praca w zasadzie naukowa, jednak napisana w sposób popularyzatorski. Ukazuje nie tylko zasady, jakie wedle naukowych ustaleń powinny być przestrzegane, jeśli mowa o prawidłowym żywieniu, ale także skutki, jakie powoduje żywienie nieprawidłowe. Zawiera rzetelny opis składników pokarmowych oraz ich wpływu na zdrowie człowieka. Nie pomija także wpływu aktywności ruchowej. Wzbogacona o wiele tabel, które w przejrzysty sposób dostarczają danych mogących mieć wpływ na konstruowanie indywidualnej diety - zgodnie z ustaleniami naukowymi. Z pewnością nie jest to lektura do poduszki, wymaga ona niewielkiej co prawda, ale jednak - znajomości termnologii medycznej. Sam autor jako grupę odbiorców wskazuje lekarzy rodzinnych, średni personel medyczny oraz studentów medycyny. Sądzę jednak, że nawet czytelnik spoza tej grupy, zaineresowany prawidłowym żywieniem, znajdzie w książce wiele informacji, które pomogą mu w stawaniu się zdrowszym.
wiĂŞcej »