Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Czterej pancerni i pies - Janusz Przymanowski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
286
Rok wydania:

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Kicia, król piratów - Kathy Acker

Kathy Acker reinkarnuje Czarnego Psa i Silvera, piratów znanych z "Wyspy skarbów" R. L. Stevensona, wcielając ich do armii bohaterek, jakże od nich barwniejszych. Poprzez wilgotne sny, orgazmy, winiety kolejnych opowieści i mapę skarbu, z tkanki niekiedy niecenzuralnego, ale zawsze deskryptywnego współczesnego języka wybijają się aforyzmy i subtelny dyskurs. "Kicia, król piratów" systematycznie bada zakazy, wkraczając do krainy, "gdzie nasze dusze nie krążą z pogardą nad przyziemnymi ciałami". Acker każe czytelnikom "próbować" i "przechodzić próby" słów - sprawdzać, jak do siebie pasują i szacować czas ich trwania. Poza typowymi pytaniami o "tak" i "nie" pozostaje jeszcze kwestia: jak to się dzieje, że słowa ostatecznie tworzą tkankę tekstu? [Zysk i S-ka, 2002]
wiĂŞcej »