Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ściąga z języka angielskiego dla wszystkich

Autor:
Wydawnictwo:
Elbląg
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
80
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: lukaszz, ptmjs

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ja zabijam - Faletti Giorgio

Świetny thriller. Ja miałam niestestety pecha - niepotrzebnie weszłam na forum na wp i przeczytałam kto zabija (chciałam przeczytać recenzję a ktoś zrobił głupi kawał). Już od początku wiedziałam kto jest mordercą, jednak mimo wszystko książka jest super - trzyma monco w napięciu i nie można się od niej oderwać. Inny thriller tego autora "Prawda ukryta w oczach" nie jest już tak ciekawy jak "Ja zabijam" - nawet nie doszłam do połowy, a szkoda, bo myślałam, że Falettiego zaliczę do moich ulubionych pisarzy i z niecierpliwością będę czekać na kolejne jego książki. Mam jednak nadzieję, że jeszcze pochwali się czytelnikom równie interesującymi thrillerami jak właśnie "Ja Zabijam". Myślę, że wrócę do tej książki za jakiś czas.
wiĂŞcej »