Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ściąga z języka angielskiego dla wszystkich

Autor:
Wydawnictwo:
Elbląg
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
80
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: lukaszz, ptmjs

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Upiory znikają o brzasku - Sławomir Sierecki

Akcja powieści rozgrywa się w czasie II Wojny Światowej na terenie Ziemi Lubuskiej, w okolicach Zielonej Góry. Porucznik Kmita otrzymuje za zadanie ochronę rannego majora. Przyjaciel porucznika udał się na poszukiwanie zaginionego konia i niestety nie wrócił. Kiedy major poczuł się lepiej Kmita wyrusza na poszukiwanie przyjaciela. Tropy wiodą do pałacu, gdzie podobno spotykają się niedobitki esesmanów, oraz członkowie band różnej narodowości grasujących na tym terenie. Czy porucznik znajdzie swego przyjaciela? Treść powieści jest oparta na autentycznych faktach z życia autora, który przebywał na tych terenach.
wiĂŞcej »