Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Akceptacja siebie - Tadeusz Kotlewski SJ - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Akceptacja siebie

Autor:
Wydawnictwo:
ośrodek Odnowy w Duchu świętym
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->poradniki
  • Kategoria pomocnicza: Literatura popularnonaukowa->religia
ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Upoważnienie do szczęścia - Katarzyna Grochola

8 opowiadań na 7 dni tygodnia. Niesamowita, nastrojowa książka, której zdecydowanie bliżej do "Osobowości ćmy" niż sztandarowej wręcz bohaterki Grocholi - Judyty. Pojawiające się w tytule szczęście bohaterzy książki odnajdują w codziennych spotkaniach i zwyczajnych sytuacjach, w osobach zdawałoby się im bliskich, ale często niedocenianych i pomijanych. Z każdej historii wyłania się przesłanie „bądź uważny, nie szukaj daleko szczęścia, które jest twoim udziałem na co dzień”. I tak jest przez siedem kolejnych opowiadań. Ósme z nich… to już zupełnie inna historia i według mnie obowiązkowa lektura dla i niej, i dla niego. Najlepiej wspólna lektura. Polecam. Nie tylko wiernym czytelnikom Grocholi.
wiĂŞcej »