Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Akceptacja siebie

Autor:
Wydawnictwo:
ośrodek Odnowy w Duchu świętym
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->poradniki
  • Kategoria pomocnicza: Literatura popularnonaukowa->religia
ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wyznawcy płomienia - Graham Masterton

Celia - młoda, piękna i na pozór szczęśliwa dziewczyna niespodziewanie dokonuje publicznego samospalenia. Niedługo później zostaje znaleziony autobus spalony wraz ze wszystkimi pasażerami. Wszystko wskazuje na to, że ci ludzie popełnili zbiorowe samobójstwo. Narzeczony Celii postanawia na własną rękę rozwikłać sprawę śmierci ukochanej kobiety, a także następujące po niej gwałtowne zgony jej przyjaciół i znajomych. Doskonałe opisy, realistyczne postacie bohaterów, wciągająca fabuła – to zalety tej książki. Czyta się ją bardzo dobrze, ani na moment nie tracąc zainteresowania tym, co się zdarzy dalej i jakie będzie zakończenie tej tajemniczej historii.
wiĂŞcej »