Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Akceptacja siebie - Tadeusz Kotlewski SJ - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Akceptacja siebie

Autor:
Wydawnictwo:
ośrodek Odnowy w Duchu świętym
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
93
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->poradniki
  • Kategoria pomocnicza: Literatura popularnonaukowa->religia
ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Czerwone i czarne - Stendhal

Powieść, w której autorowi posłużyła za pierwowzór autentyczna historia młodego nauczyciela Juliana Sorela, który został skazany na śmierć przez zgilotynowanie za oddanie strzałów do swojej zamężnej kochanki, pani de Renal. Zostaje zatrudniony jako guwerner w domu pana de Renala, w którym uwodzi jego żonę. Gdy romans zostaje odkryty, Julian wyjeżdża i awansuje. Zostaje sekretarzem markiza de la Mole i zakochuje się w jego córce Matyldzie. Kiedy jej ojciec godzi się na ślub z człowiekiem niższego stanu, okazuje się, że Julian Sorel jest zwykłym uwodzicielem. Autor chciał ukazać trudności, jakie w tamtych czasach mieli ludzie niżsi stanem oraz ich trudności w awansie społecznym. Książka doczekała się także filmowej adaptacji.
wiĂŞcej »