Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Koniec wieku ideologii

Autor:
Wydawnictwo:
Instytut Literacki Paryż
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
326
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->filozofia
  • Kategoria pomocnicza: Literatura popularnonaukowa->polityka

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugh Lofting

Fantastyczna książka – klasyka literatury dziecięcej, a obecnie lektura szkolna. Czytałam ją wielokrotnie, a niedawno z nostalgią powróciłam do niej przy dzieciach, które były równie zachwycone, mimo trudnego (anachronicznego) języka. Powieść uwrażliwia na problemy ludzi i zwierząt i uczy szacunku do zarówno do jednych, jak i do drugich.<br /> Doktor Jan Dolittle bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę: króliki w spiżarni, białe myszki w fortepianie, wiewiórkę w bieliźniarce, jeża w piwnicy, kurczaki, gołębie, dwie owieczki i wiele innych stworzeń… Do jego ulubieńców należeli: kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, sowa Tu-Tu i papuga Polinezja, która nauczyła doktora języka zwierząt, dzięki czemu stał się najlepszym na świecie lekarzem weterynarii. Pewnego dnia doktor otrzymuje wiadomość, że chore małpy w Afryce potrzebują jego pomocy. Natychmiast wyrusza więc w podróż, zabierając ze sobą swych ulubieńców. Po drodze spotyka ich wile niespodziewanych przygód.
wiĂŞcej »