Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Koniec wieku ideologii - Raymond Aron - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Koniec wieku ideologii

Autor:
Wydawnictwo:
Instytut Literacki Paryż
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
326
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->filozofia
  • Kategoria pomocnicza: Literatura popularnonaukowa->polityka

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Mroki puszczy - Salvatore R. A.

Młody Caderly, wychowanek biblioteki naukowej, wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Udaje się wraz ze swoimi nieustraszonymi przyjaciółmi do Shilimistii. Elfy zamieszkujące tamtejszą puszczę potrzebują pomocy, aby odeprzeć atak Zamczyska Trójcy. Caderly wiedziony chęcią pomocy wyrusza na drugie spotkanie z triumwiratem. Pomaga mu jego ukochana Danica, niesforni i kłótliwi bracia Ivan i Pikel Bouldershoulderowie oraz oczywiści Kierkan Ruffo. Jego pomoc w sprowadzaniu kłopotów zaskakuje nawet samego kapłana. Aby obronić elfią społeczność muszą rozwikłać zagadkę starożytnej elfiej magii. Czy i tym razem dzielny i nieustraszony Caderly zdoła się przeciwstawić złu?
wiĂŞcej »