Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Dziecko w wieku przedszkolnym : rozwój fizyczny, rozwój psychiczny i wychowanie, racjonalna opieka domowa i czuwanie nad zdrowiem dziecka, żywienie

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
222
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->poradniki

Słowa: dziecko

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dziennik Anais Nin, t. 2, 1934-1939 - Anais Nin

Uwielbiam czytać dzienniki, biografie, autobiografie. Karmię się nimi, przez chwilę żyję czyimś życiem. Nikt nie stworzył ciekawszych dzienników niż Anais Nin. Obszerne tomy wypełnione atmosferą lat dwudziestych i międzywojennego Paryża. Spisane przez kobietę, która nie rozstawała się z zeszytem. Anais zaczęła prowadzić pamiętnik w wieku jedenastu lat. Jednak czytając strony zapisane przez dziewczynkę, ma się wrażenie, że to dojrzała, spostrzegawcza i bardzo mądra (zbyt mądra?) obserwacja świata. Później z małej dziewczynki "rodzi się" zmysłowa kobieta. Jej dzienniki to studium cierpienia i rozkoszy, samotności i pełnego śmiechu towarzystwa innych ludzi. To strony zapisane przez kilka kobiet, zamkniętych w jednym ciele. Czyta się je jednym tchem, bo dla ich autorki pisanie jest jak oddychanie. Ona upuszcza przy tym krew. Przypomina mi w tej obsesji markiza de Sade, który z braku pióra i papieru pisał własną krwią na prześcieradle. Jestem niemal pewna, że Anais Nin postąpiłaby tak samo, gdyby odebrano jej wolność pisania.
wiĂŞcej »