Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Dziecko w wieku przedszkolnym : rozwój fizyczny, rozwój psychiczny i wychowanie, racjonalna opieka domowa i czuwanie nad zdrowiem dziecka, żywienie

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Okładka:
twarda
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
222
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->poradniki

Słowa: dziecko

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ich pasją była fizyka - Tadeusz Twarogowski

Człowiek... sądził, że błyskawice, grzmoty, pioruny są znakiem gniewu bożego. Znalazło to wyraz w podaniach, legendach i wierzeniach. Drżeli więc ludzie wobec tajemniczego zjawiska i modlili się, by bóstwo odwróciło od nich są karzącą rękę, by uśmiechnęło sie do nich kolorową tęczą, błękitem nieba i radosnym blaskiem słońca. bogi, których fantazja ludzka wyposażyła w piorunową broń, karały ludzi bez względu na ich zasługi czy też grzechy. Grecki Zeus w walce o panowanie strącał z Olimpu nie tylko swoich przeciwników, lecz zgodnie z wierzeniami starożytnych zabijał piorunami ludzi, którzy mu się w jakiś sposób narazili. To samo czynił Jowisz, podobnie srożył się Perun, ba - dziś jeszcze można spotkać się z przekonaniem, że grom jest pochodzenia boskiego, że jest objawem gniewu stwórcy. [Nasza Księgarnia, 1976]
wiĂŞcej »