Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

"Ludzie bezdomni" Stefana Żeromskiego

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
160
Rok wydania:

Słowa: analiza, lektury

Książka poszukiwana przez: saga18, gradek0

ocena: 6.12
na 10 (liczba ocen: 6)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Reisefieber - Mikołaj Łoziński

Rzadko zdarza się we współczesnej literaturze polskiej tak dobry, głęboki i poruszający debiut. Książka stanowi swoistą introwertyczną wędrówkę, jaką główny bohater odbywa w swym wnętrzu, drążąc je coraz silniej i boleśniej. Jednocześnie odbywa także autentyczną, bardzo ważną podróż- dowiadując się o śmierci swojej matki z Ameryki przylatuje do Paryża. Daniel podąża w myślach za kobietą, z którą za życia łączyły go bardzo napięte stosunki, a która po śmierci zaczyna ożywać na nowo we wspomnieniach bohatera. Dojrzały mężczyzna zacznie weryfikować swoje poglądy na matkę, życie, kobiety... Bardzo subtelna, mądra i pasjonująca psychologiczna powieść, której należy się- moim skromnym zdaniem- miano najlepszego debiutu prozatorskiego roku.
wiĂŞcej »