Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 "Ludzie bezdomni" Stefana Żeromskiego - Danuta Zawistowska - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

"Ludzie bezdomni" Stefana Żeromskiego

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
160
Rok wydania:

Słowa: analiza, lektury

Książka poszukiwana przez: saga18, gradek0

ocena: 6.12
na 10 (liczba ocen: 6)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Misery - Stephen King

Książka rozpoczyna się, gdy znany pisarz romansów, Paul Sheldon ulega wypadkowi samochodowemu, a rannego odnajduje jedna z fanatycznych wielbicielek jego twórczości. Od tej pory Paul jest zdany na łaskę i niełaskę swojej „wybawicielki”... Do czego zdolna jest ta szalona kobieta, aby zmusić go do spełnienia wszystkich jej kaprysów? Książka (w przeciwieństwie do zrealizowanego na jej motywach filmu) doskonale oddziałuje na naszą wyobraźnię. Autor pozwala nam wczuć się w rolę głównego bohatera i wraz z nim przeżywać to co czuje ofiara: przerażenie, ciągły strach o własne życie, niepewność co do następnego ruchu psychopatki... Jest to jeden z lepszych horrorów Kinga, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach - wszystkie opisy przedstawione są tu wyjątkowo realistycznie. Doskonały klimat książki sprawia, że trzyma nas ona w napięciu do ostatniej strony.
wiĂŞcej »