Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Droga do Gandolfo - Robert Ludlum

Nota wydawcy:

Okrążył wioskę trzymając się terenu nad drogą. Na pewno za nim pójdą. Mógłby się ukryć na jakiś czas wśród tych wzgórz, to nie byłoby trudne. Kiedyś ukrywał się przez kilka miesięcy w górach Cong-Sol i Lai Tai w Kambodży. Mógł przeżyć w lesie lepiej od wielu zwierząt. Cholera, był przecież zawodowcem! Ale to też nic by nie dało! Musi dostać się do poselstwa i poinformować wolny świat, jakiemu wrogowi się podlizuje. Dość tego, do cholery! Mogliby przesłać informację drogą radiową, zabarykadować się w budynku i odpierać ataki, dopóki lotniskowce nie wyślą samolotów, które rozniosą wszystko w proch, nawet gdyby miało to oznaczać rozwalenie połowy Pekinu. Wtedy przylecą helikoptery i wydostaną ich stamtąd. Oczywiście ci cywile sraliby w gacie ze strachu, ale on potrafi utrzymać ich w ryzach. Nauczy tych kapryśnych lalusiów, jak trzeba walczyć. Walczyć! Nie gadać!"

Mistrz gatunku w najwyższej formie...

Pasjonująca rozgrywka z papieżem w roli głównej...

[KAW, 1991]
wiĂŞcej »