Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ogród śmierci - Margit Sandemo

„Saga o Ludziach Lodu” to powieść–rzeka, o rzadko dotąd spotykanej w Polsce tematyce. Margit Sandemo opisuje dzieje rodu, którego protoplastą był Tengel, który oddał swą duszę diabłu w zamian za całkowitą władzę i powodzenie. Historia jego rodu toczy się od XII wieku do czasów współczesnych.
Tom 17 przedstawia dzieje Daniela poczętego pod wpływem czarów, urodzonego w nienawiści. Narażonego na niechybną śmierć i cudem uratowanego.
Tego potomka Dana i Ingrid Lind z Ludzi lodu los rzucił na daleką Syberię. Tam jego drogi skrzyżowały się z drogą Shiry – pochodzącej z innej linii rodu. Daniel pomaga jej w spotkaniu z nieznanym ojcem.
wiĂŞcej »