Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Miłość w czasach zarazy - Mike Newell - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ekspedycja, t. 1 - Bogusław Polch

Ekspedycja to reedycja klasycznych już polskich komiksów z lat 70-tych i 80-tych znanych jako cykl Ais, cykl Des lub cykl Danikenowski. Komiksów tych było 8 (choć 8 nie ukazał się w pierwszym wydaniu), w tomie pierwszym "Ekspedycji" znajdziemy pierwsze cztery z nich. Scenariusze komiksu autorstwa Arnolda Mostowicza i Alfreda Górnego bazują na koncepcjach E. Danikena i opisują jak to przybyli na naszą planetę kosmici z planety Des zapoczątkowali rozwój ludzkości. O ile autorzy co jakiś czas umieszczają sceny zgodne z teoriami Danikena (np. alternatywne wersje zdarzeń biblijnych) to generalnie popuszczają nieco bardziej wodze fantazji - znajdziemy tu dużo klasycznej "space opery" - walki z insektopodobnymi najeźdźcami, potworami, dużo akcji. Głównym przeciwnikiem ekspedycji pozostaje przez cały czas jeden z jej członków - Satham - będący czystym uosobieniem zła. W ogóle nie należy się po bohaterach spodziewać zbyt dużego realizmu psychologicznego, a i dialogi wydają się nieco sztuczne. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę wiek komiksu i znakomite rysunki Bogusława Polcha (znanego z Funkego Kovala i Wiedźmina) to warto ten klasyczny komiks poznać.
wiĂŞcej »