Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Miłość w czasach zarazy - Mike Newell - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Miłość jest opowieścią - Robert J. Sternberg

W księdze miłości każdy z nas ma swój rozdział - a znajomość opowieści własnej i opowieści partnera może zadecydować o przetrwaniu lub rozpadzie związku. Może w twoim wypadku to opowieść o ogrodzie, który trzeba pielęgnować z czułością, ale twój partner uważa, że miłość to wojna, a potyczki i bitwy są źródłem ekscytacji i nieodłącznym elementem związku - w takim razie czekają was burzliwe dni. Może grasz w związku uczennicę, która uwielbia uczyć się od swojego partnera. Może twój partner lubi grać rolę nauczyciela. Wówczas wasze opowieści uzupełniają się i wasz związek ma dobre perspektywy. Robert Sternberg analizuje 26 typów opowieści o miłości i pomaga nam odkryć, jaka jest nasza opowieść, czego intuicyjnie szukamy w związku, jakie opowieści przystają do nas najlepiej - a które najprawdopodobniej doprowadzą nas do katastrofy. Doktor Robert J. Sternberg jest profesorem psychologii i edukacji na Uniwersytecie Yale. Jest współautorem książki "Satisfaction in Close Relationships", autorem pozycji "Wprowadzenie do psychologii" i wielu innych. (...) [Dom Wydawniczy Rebis, 2001]
wiĂŞcej »