Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne

Trzecia z kolei powieść Juliusza Verne, wydana w cyklu „Niezwykłe powieści”. Jest to historia niezwykłego zakładu, który dżentelmena nazwiskiem Fileas Fogg, członka szacownego klubu „Reforma” wygnał z objęć miękkiego fotela i ustabilizowanego życia , poprzez dziesiątki niesamowitych przygód i zbiegów okoliczności… prosto w objęcia pięknej kobiety, Hinduski o imieniu Auda. W przygodach tych towarzyszy mu, aczkolwiek niezbyt chętnie Obieżyświat, a przeszkody mnożą się przy wydatnym udziale inspektora Fixa.
wiĂŞcej »