Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Miłość w czasach zarazy

Autor:
Wydawnictwo:
Numer wydania:
0
Okładka:
brak danych
ISBN:
5907561117862
Liczba stron:
0
Rok wydania:
  • Kategoria główna:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bee85

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Podróże Hektora, czyli poszukiwanie szczęścia - Lelord François

"Podróże Hektora, czyli poszukiwanie szczęścia" to debiut pisarski znanego francuskiego psychiatry i psychoterapeuty Francois Lelorda. Opisuje on historię Hektora - psychoterapeuty (cóż za niesłychany zbieg okoliczności), który próbując pomóc swym pacjentom w odnalezieniu szczęścia, orientuje się, że sam tak naprawdę nie potrafi owego uczucia scharakteryzować i zdefiniować. Postanawia odnaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania i wyrusza w długą podróż. Lelord w bardzo zręczny i niewinny sposób przekazuje czytelnikowi (a w rzeczywistości pacjentowi) swoje spostrzeżenia, fundując mu tym samym darmową - nie licząc kosztu książki - terapię uszczęśliwiania. Na pozór książka napisana językiem prostym, w rzeczywistości każe nam jednak zatrzymać się na chwilę i pomyśleć np. o tym, jakie to miejsce odwiedza Hektor (autor zamiast nazwy kraju pisze np. "w kraju, gdzie jest najwięcej psychiatrów na świecie"), a także dlaczego właśnie to miejsce wybrał. Odwiedza on bowiem różne kontynenty. Sądzę, że w ten sposób Lelord pragnie, by książka ta dotarła do każdego człowieka i aby każdy z nas dostrzegł odrobinę szczęścia w drugiej osobie. A jest to spore wyzwanie, szczególnie w dzisiejszych czasach. Nie bez powodu na okładce można przeczytać: "Opowieść nawiązująca do tradycji literatury francuskiej (Wolter, Diderot, Saint-Exupery)". Początkowo odnieść można zupełnie inne wrażenie, książka ta jednak niesie z sobą sporą dawkę nauki i kropelkę nadziei w morzu potrzeb. Dowodem na to mogę być ja - od chwili przeczytania "Podróży Hektora" częściej uśmiecham się do innych. Każdemu polecam taką terapię - naprawdę warto.
wiĂŞcej »