Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Życie Aleksandra Fleminga

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
365
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: fleming
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Królewska roszada - Dębski Eugeniusz

"Królewska roszada" to zbiór opowiadań, które mówią o dwóch wojownikach. Jeden z nich potrafi zmieniać swoją postać jak kameleon, a obaj są też niezgorszymi rycerzami. Najmują się bogatym tchórzom, aby wykonać za nich jakiś wspaniały czyn taki jak np. pokonanie potwora, czy też po prostu podszywanie się za kogoś w celu osiągnięciu jakiejś korzyści. Opowiadania te to nic innego jak tylko krótkie, proste i mało skomplikowane teksty, w których się żre i obija wszystkich naokoło. Autor próbuje jeszcze wkładać bohaterom w usta jakieś pseudofilozoficzne wynurzenia, ale trzeba powiedzieć sobie szczerze, że wychodzi to trochę blado i pompatycznie. Sięgnąłem po książkę Dębskiego, bo lubię jego książki SF, ale fantasy to naprawdę nie jest konwencja, w której ma on coś istotnego do powiedzenia. Opowiadania tylko dla zagorzałych sympatyków "siekaniny fantasy".
wiĂŞcej »