Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Życie Aleksandra Fleminga

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
365
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: fleming
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Adrian Mole lat 13 i 3/4. Sekretny dziennik - Sue Townsend

Pierwsza część historii życia i twórczości intelektualisty Adriana Mole lat 13 i 3/4. A życie to jest pełne problemów i trudności nie całkiem odpowiadających naszym polskim realiom. Historia pełna pryszczy, erotyzmu i psów. Nie wiedzieć czemu, pomimo wątpliwej jakości tej literatury, książkę czyta się szybko i przyjemnie, i co gorsza chciałoby się przeczytać następne części. Książka doczekała się ekranizacji, sztuki teatralnej, a nawet ... gry komputerowej. W chwili obecnej dochodzą słuchy o ekranizacji następnej części pt. "Czas cappuccino".
wiĂŞcej »