Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Życie Aleksandra Fleminga

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
365
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: fleming
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Zamach - Harry Mulisch

Zamach na faszystę Ploega, inspektora policji w Haarlemie, staje się początkiem wydarzeń rzutujących na życie wielu ludzi, również przypadkowo wplątanych w tę akcję ruchu oporu. Dwunastoletni Anton przeżywa koszmar, traci rodzinę i dom. Przez kilka lat usiłuje nie pamiętać o tym, co przeżył, ale koszmarne wydarzenia co jakiś czas powracają wraz z przypadkowymi spotkaniami ludzi, którzy odegrali wówczas kluczową rolę. Anton musi zmierzyć się z prawdą, która jest nie mniej bolesna niż śmierć bliskich i jej nie do końca zrozumiałe okoliczności, ale i w jakiś sposób oczyszczająca, przynosząca zrozumienie, że to, co się stało, nie mogło odbyć się inaczej, nie mogło dotyczyć innych ludzi – tak musiało być. Książka zdecydowanie warta przeczytania, szczególnie dla czytelników lubiących połączenie sensacji i polityki z dużą domieszką psychologii.
wiĂŞcej »