Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Życie Aleksandra Fleminga - Andre Maurois - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Życie Aleksandra Fleminga

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
365
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: fleming
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Praktyczne metody osiągania sukcesów - M.R. Kopmeyer

To dopiero pierwszy krok. Rzeczywiście, książka pomaga uwierzyć w swoje możliwości, ale to dopiero pierwszy krok. Należy uważać, aby na "pozytywnym myśleniu się nie zatrzymać". Oto jedna z tez książki: "Cokolwiek umysł człowieka może sobie wyobrazić i w co może uwierzyć – to może osiągnąć" Alan McGinnis, autor książki "Potęga optymizmu", komentuje następująco takie rady: "Są to puste frazesy, które tylko dewaluują pojęcie wiary i nadziei. Wielu naszych pacjentów, którzy muszą pozostawać na oddziałach zamkniętych szpitala psychiatrycznego podpisałaby się pod tymi bzdurami. To nieraz właśnie wielkość spodziewanych, a niemożliwych do realizacji oczekiwań pomogła im wpędzić się w obecną chorobę." Zamiast Hilla sugeruję książki Coveya ("7 Nawyków...) i Niwińskiego ("Ja", "Elementarz życia"). Ci wychodzą poza chwytliwe frazesy i sugerują, co należy ZROBIĆ, aby te myśli stały się rzeczywistością.
wiĂŞcej »