Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Biuletyn Klubu Nauczyciela. Język polski. Pomagamy Uczyć.

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
32
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Książka poszukiwana przez: TiK

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ocalony - James Herbert

W okolicach Londynu rozbija się samolot pasażerski z ponad 300 osobami na pokładzie. Jedyną cudem ocalałą osobą okazuje się być drugi pilot samolotu, który jednak w momencie katastrofy traci pamięć. Aby wyjaśnić przyczynę wypadku policja rozpoczyna śledztwo. Tymczasem w okolicy zaczynają się mnożyć dziwne wypadki - opodal miejsca katastrofy w zaparkowanym samochodzie znaleziona zostaje przerażona dziewczyna, z pobliskiego jeziora wyłowione zostaje ciało wędkarza, z okna wprost na ulicę wypada spleciona w uścisku para ludzi... Wydaje się, iż każda godzina, która dzieli Davida Kellera od rozwiązania zagadki tkwiącej gdzieś w zakamarkach jego pamięci niesie ze sobą nowe ofiary, dlatego podejmuje on śledztwo na własną rękę, za towarzysza mając medium, które nawiązało kontakt z ofiarami katastrofy. Większość z nich nie jest przyjazna, do tego kontroluje je zmarły zbrodniarz wojenny o niezwykle dużej sile... Książka próbą połączenia kryminału i horroru - z każdym rozdziałem napotykamy kolejne zagadki i pytania bez odpowiedzi, stopniowo wyjaśniając zagadkę wypadku, jednak większy nacisk położony jest na "straszącą" warstwę fabuły. Niezobowiązująca i lekka lektura na długie jesienne wieczory dla miłośników prozy Herberta.
wiĂŞcej »