Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Biuletyn Klubu Nauczyciela. Język polski. Pomagamy Uczyć.

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
32
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Książka poszukiwana przez: TiK

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Nigdy dość - Malwina Kowszewicz

Druga powieść Kowszewicz po "Zakazanych grach" - bardzo udanym, świetnym sprzedającym się debiucie z 2005 roku. O książce tej można śmiało powiedzieć - "polski Diabeł ubiera się u Prady". Tajemną bronią Julii są niebotyczne obcasy i markowe ciuchy kupione na kredyt. Od kiedy przez przypadek wplątała się w pracę w "Ouuups", jednym z najlepiej sprzedających się miesięczników kobiecych, musi udawać, że się na wszystkim zna. A najlepiej na orgazmach, oczywiście nie własnych. Jednocześnie miła i bezczelna, szybko zjednuje sobie ludzi, potrafi przekonać każdego rozmówcę. Dlatego zostaje wysłana do Paryża, by przeprowadzić wywiad z nieosiągalnym dla prasy, gburowatym reżyserem. Na wykonie zadania ma trzy dni. Czy uda jej się zrealizować marzenie o wielkiej karierze? I czy w końcu znajdzie wielką miłość? (Albatros, 2007)
wiĂŞcej »