Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Biuletyn Klubu Nauczyciela. Język polski. Pomagamy Uczyć.

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
32
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Książka poszukiwana przez: TiK

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Widmokrąg - Wojciech Kuczok

Zbiór opowiadań Wojciecha Kuczoka – Widmokrąg (Wydawnictwo W.A.B, Warszawa 2004) pokazuje jak różna może być miłość. Mimo iż wydawać by się mogło, że na ten temat napisano już wszystko, książka z każdą stroną zaskakuje nas coraz bardziej. Bohaterowie i ich historie są tak różni, jak sposób, w jaki przeżywają uczucia. Sprawia to, iż czytamy książkę w napięciu gdyż nigdy nie wiemy, jak zakończy się dane opowiadanie. Autor zadziwia, czasem szokuje, porusza temat ludzkiej seksualności i namiętności. W Książce możemy odnaleźć wiele błyskotliwych spostrzeżeń. Kuczok pisze nietuzinkowo i z polotem. Autor doskonale wykorzystuje giętkość i dwuznaczność naszego języka o czym świadczą gry słowne i neologizmy. Jest to bardzo ciepła książka do poczytania, polecam!
wiĂŞcej »