Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Neurologia i pielęgniarstwo neurologiczne

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
118
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Słowa: brak

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Robinson Crusoe - Daniel Defoe

Według Iana Watta, nowożytny epos osiemnastowiecznego, protestanckiego mieszczaństwa. Ukazuje triumf wiary, pracowitości i indywidualnej siły. Kupiec, rzucony w wyniku katastrofy morskiej, na bezludną wyspę, buduje tam własny, uporządkowany i pożyteczny świat. Wykorzystując ocalałe narzędzia, produkty i materiały, mocą własnego intelektu i pracy, odnosi zwycięstwo w sytuacji ekstremalnej. Kupiecki umysł każe mu prowadzić skrupulatne notatki, które staną się świetnym podparciem dla pamięci, gdy przyjdzie spisać wspomnienia. Jedyną lekturą Robinsona jest Biblia, jedynym towarzyszem będzie Piętaszek, wobec którego Europejczyk spełni chlubną dla oświeconych misję cywilizacyjną. W końcu wydostanie się z wyspy, ale na tym nie skończą się jego przygody.
wiĂŞcej »