Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Neurologia i pielęgniarstwo neurologiczne

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
118
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Słowa: brak

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Diablica - Fay Weldon

"Diablica" to doskonała powieść na weekend. Zadowoli tak czytelnika, jak czytelniczkę. Dobrze napisana, trzymająca w napięciu historia niesamowitej metamorfozy brzydkiego kaczątka (dokładnie nieatrakcyjnej kury domowej) w... nie, nie, nie w łabędzia, ale w anioła zemsty. Na mężu, który zdradza, i na kochance męża, która do zdrady skusiła. Bohaterka przyobleka drugą skórę i wyrusza w bój, w którym jest skazana na zwycięstwo, bo to ona ustala zasady. Dla czytelników ku przestrodze, do czego zdolna jest zdradzona kobieta, a dla czytelniczek, bo pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by walczyć o swoje. Powieść momentami drastyczna, momentami niemal liryczna, czyli weekendowy koktajl czytelniczy.
wiĂŞcej »