Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Neurologia i pielęgniarstwo neurologiczne - Małgorzata Retinger-Grzesiulowa - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Neurologia i pielęgniarstwo neurologiczne

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
118
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Magazyny, Czasopisma->Nauka

Słowa: brak

ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Głód - Graham Masterton

Książka z kategorii political-fiction. Jest tu wszystko co powinno być w porządnym politycznym thrillerze. Jest wszechmocny senator, ucieleśnienie zła, obłudy i manipulacji, który trzęsie Ameryką. Jest nawiedzony przywódca Kościoła Praktycznego Cudu. Obaj zresztą giną straszną śmiercią, rozszarpani przez głodny, rozwścieczony tłum. Jest porządny, uczciwy farmer, który pokona wszelkie przeszkody i uratuje swoją rodzinę, choć nie uratuje swojej farmy. Jest fałszywa agentka FBI, ale prawdziwa KGB. Jest wreszcie przyczyna tragedii głodu, który spadł na Amerykę. Tajemniczy wirus, podobny do defoliantu rozpylanego kiedyś w Wietnamie, ale znacznie groźniejszy. Ale jest też napromieniowane zboże w magazynach i zatrute jadem kiełbasianym puszki z mięsem. Jednym słowem apokalipsa. Ameryka nie ma co jeść i ginie z powodu głodu. Potężne mocarstwo, wspaniałe społeczeństwo, piękny kraj rozpada się jak domek z kart. Ginie przy obojętności całego świata. Dochodzi do przerażających aktów gwałtu, zabójstw i masakry. Wszystko dla zdobycia odrobiny żywności. Nie wiadomo czyja to robota ten wirus, pewnie Rosjan, ale nie ma bezpośrednich dowodów. Kiedy ich agentka zostaje zdemaskowana jest już za późno. Nadlatują bombowce z czerwonymi gwiazdami na skrzydłach. Masterton mocno tu "przegina", bo po pierwsze trudno uwierzyć w obojętność świata, który spokojnie patrzy jak ginie Ameryka. Ale przecież jest to jednak bardziej fiction niż political. Po drugie, realne życie dopisało ironiczny komentarz do książki Mastertona. Ameryka nigdy nie objadała się tak, jak dotychczas i jeżeli grozi jej upadek, to raczej z powodu przejedzenia niż z głodu. Czy warto to czytać? Tak, raczej tak albowiem jest to napisane dobrze. Czyta się jednym tchem, akcja zmienia się błyskawicznie. Nie nudzi ani przez sekundę. Operowanie słowem godne takich mistrzów jak Forsyte, Ludlum czy Clancy.
wiĂŞcej »