Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Der kleine Prinz - Antoine De Saint-Exupery - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Der kleine Prinz

Autor:
Wydawnictwo:
KR-Karl Rauch
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9783792000120
Liczba stron:
71
Rok wydania:

Słowa: brak
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Liberałów nikt nie kocha - Wojciech Sadurski

Książka "Liberałów nikt nie kocha. Eseje i publicystyka 1996 - 2002" to autorski zbiór wcześniej publikowanych w „Rzeczpospolitej” tekstów, zbiór gruntownie przeredagowany w stosunku do pierwodruków, a poświęcony głównym i często kontrowersyjnym problemom polityczno-prawnym współczesnej Polski, które relacjonowane i opisywane są przez Autora z punktu widzenia teorii liberalnej. W żywej i ciekawie prowadzonej narracji publicystycznej czytelnik odnaleźć może odpowiedź na wiele pytań nurtujących każdego aktywnego obserwatora życia publicznego naszego kraju ostatnich lat. Użycie Autorskiego „liberalnego klucza” pozwala niekiedy inaczej - z większego dystansu i ze zdrowym rozsądkiem - oglądać naszą polską codzienność polityczną. [Prószyński i S-ka, 2003]
wiĂŞcej »