Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży tom 1

Autor:
Wydawnictwo:
PWN
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788301063184
Liczba stron:
282
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->psychologiaNapisz swój komentarz

 

Polecamy Szninkiel - Grzegorz Rosiński, Jean van Hamme

"Szninkiel" to opowieść o bohaterstwie (czasem trochę przypadkowym, ale jednak), poświęceniu, przyjaźni, miłości, nienawiści, tyranii... można by tak wymieniać w nieskończoność, bo nie jest to kolejny mało ambitny komiks, gdzie są tylko źli i dobrzy, a wszystko jest czarno-białe! W "Szninklu" tylko grafika jest czarno-biała, bo fabuła niejednego zaskoczy swoją wielowątkowością i przedziwnymi zwrotami akcji. Nie chcę opowiadać treści, bo w ten sposób tylko zepsuję radość czytania (no i oglądania oczywiście) tym, którzy dopiero sięgną po ten komiks. Powiem tylko, że tytułowy bohater nie jest zwyczajnym szninklem. Odegra on kluczową rolę w... tego nie zdradzę! Sami przeczytajcie! Dodam, że "Szninkiel" to jedyny komiks, który przeczytałam od deski do deski - a to duży komplement dla komiksu!
wiĂŞcej »