Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży tom 1

Autor:
Wydawnictwo:
PWN
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788301063184
Liczba stron:
282
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->psychologiaNapisz swój komentarz

 

Polecamy S.O.S. - Jerzy Surdykowski

"SOS" to wielopłaszczyznowa, dramatyczna powieść współczesna - a może gorzka baśń - której osią jest odwieczna walka dobra ze złem i ludzkie marzenie o wyzwoleniu, prowadzące najczęściej do zawierzenia fałszywym i zbrodniczym utopiom. Zarysowana z rozmachem akcja wiedzie nas od czasów biblijnych przez piekło wojny i okupacji, komunizm, Solidarność do wolnej Polski, okupowanej Palestyny, Izraela i USA, aby swój finał znaleźć w Kosmosie. Nieortodoksyjnie ujęte zaświaty przenikają się z trywialną codziennością, cuda dzieją się na oczach ludzi, którzy nie potrafią ich dostrzec." - z noty od Wydawcy.
wiĂŞcej »