Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży tom 1

Autor:
Wydawnictwo:
PWN
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788301063184
Liczba stron:
282
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->psychologiaNapisz swój komentarz

 

Polecamy Przedwiośnie - Stefan Żeromski

Tekst ma jedną zasadniczą zaletę - czyta się łatwo, szybko i miarę bezboleśnie. A cech rozumianych przeze mnie jako wady ilość jest niestety znaczniejsza - niespójna, rozlazła, pękająca w szwach fabuła, farsowo-tendencyjni bohaterowie, głupawe - proszę wybaczyć kolokwializm - rozwiązanie akcji. Żeromski z grona klasyków, do którego wkupił się raczej społecznikostwem, niż literaturą, najbardziej nie przetrwał próby czasu. W dwudziestoleciu czytany z uwagi na obcą polskiej prozie namiętność, entuzjazm, a przede wszystkim - niepohamowany jak na owe czasy erotyzm, po wojnie spodobał się komunistom z uwagi na Siłaczki i Judymów. Dziś niewiele (nic?) ma do zaproponowania czytelnikowi, a na liście lektur figuruje prawem tradycji - był, to i jest. A może się mylę? Czy są jeszcze wielbiciele wzgardzonej przez literaturoznawców "żeromszczyzny"?
wiĂŞcej »