Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży tom 1 - Maria Żebrowska - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży tom 1

Autor:
Wydawnictwo:
PWN
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788301063184
Liczba stron:
282
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->psychologiaNapisz swój komentarz

 

Polecamy Ta jedyna - Roman Szymański

Wstęp autora: Honoriusz Balzak, niekwestionowany znawca tajemnic kobiecej duszy, napisał, iż wszystko, co powie się o kobiecie jest prawdą... A napisano i powiedziano bardzo dużo. Podobno urósłby z tego wielki księgozbiór. Jakże więc skromną jawi się zaprezentowana tu antologia aforyzmów, myśli, powiedzonek i przysłów... o kobiecie! Jest rzeczą zastanawiającą, że od kilkudziesięciu lat nikt nie pokusił się o zebranie choćby części tych pięknych słów, myśli, sentencji - tych pełnych powagi i zadumy, i tych żartobliwych czy nawet krytycznych - poświęconych chyba jednemu z najciekawszych tematów - kobiecie! Czy przez to stałaby się ona mniej tajemnicza, nieodgadnięta, demoniczna? Urok i piękno kobiety tkwi w jej niepoznawalności. Chyba, więc pozostanie zagadką, a także obiektem westchnień, marzeń, pragnień, motywem pieśni i wierszy. O kobiecie pisano różnie, często subiektywnie, z miłością i wielkim uczuciem, ale także zgryźliwie i z sarkazmem! Przypisywano jej wszelkie dobro i zło...bo kobieta jest tajemnicą. Prezentowany wybór zawiera około dwóch tysięcy powiedzonek na ten pasjonujący temat. Ponad czterystu, głównie mężczyzn - pisarzy, filozofów, artystów, mniej lub bardziej znanych - powiedziało, co myślą o kobiecie. Jest tu sporo życiowej mądrości, choć aforyzm czy przysłowie, jak to zwykle bywa, mają chyba prawo nieco przesadzić. Ale to przecież dozwolone.
wiĂŞcej »