Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Tajemnica lorda Listerdale'a - Agata Christie

"Tajemnica Lorda Listerdale'a" to zbiór 12 opowiadań, o tytułach: Tajemnica Lorda Listerdale'a Domek "Pod słowikami" Dziewczyna z pociągu Piosenka za sześć pensów Metamorfoza Edwarda Robinsona Wypadek Jane szuka pracy Owocna niedziela Przygoda pana Eastwooda Złoty róg Szmaragd radży Łabędzi śpiew Komu polecam? Oczywiście fanom kryminałów i genialniej pani Christie. Wydawałoby się, że w opowiadaniu łatwiej jest odgadnąć rozwiązanie zagadki niż w długiej powieści, ale pozory mylą. Historie są równie intrygujące, a często też bardziej zbliżone do codziennego życia. Uwaga- książka bardzo wciąga!
wiĂŞcej »