Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Twarz o zmroku - Edgar Wallace

Kiedy Audrey Bedford likwidowała swoją podupadającą kurzą fermę i zamierzała przenieść się do Londynu, do przyrodniej siostry Dory, w stolicy Anglii dokonano zuchwałej kradzieży klejnotów królowej greckiej bawiącej tu z wizytą. Scotland Yard wszczął śledztwo; jeden z tropów prowadził do domu Dory i Marcina Eltonów, znanych policji oszustów, powiązanych z podziemnym światem Londynu. Komisarz Dick Shannon, prowadząc dochodzenie, spotkał Audrey, kiedy wyjeżdżała z rodzinnej miejscowości i zachwycony jej urodą i inteligencją - nazwał ją Księżniczką w Łachmanach. Oboje nie przypuszczali podczas tego przelotnego spotkania, że niebawem zobaczą się znowu, w dramatycznych okolicznościach, bowiem Audrey zostanie wmieszana w przekazanie klejnotów za granicę. A to będzie dopiero początek jej kłopotów, które doprowadzą ją do tajemniczego domu, gdzie zainteresuje się nią bogaty handlarz diamentami z Południowej Afryki... [Edytor, 1999]
wiĂŞcej »