Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Owczarek Niemiecki - Marian Szymankiewicz

Jest to doskonała książeczka przeznaczona przede wszystkim dla miłośników rasy, ale również dla tych, którzy o owczarkach niemieckich chcieliby się czegoś dowiedzieć. Pomimo niewielkich rozmiarów, w książeczce zawarte są cenne uwagi na temat wzorca rasy oraz ryciny przedstawiające budowę, a także najczęściej spotykane wady. Przedstawione są rysunki właściwego i wadliwego kątowania i ustawienia kończyn. Spotkasz tu także wskazówki dotyczące szkolenia oraz hodowli – ze specjalnym uwzględnieniem problemu z dysplazją stawu biodrowego. Uzupełnieniem całości są cztery fotografie tych przepięknych psów
wiĂŞcej »