Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien

„Hobbit czyli tam i z powrotem” - jak wskazuje nam już sam tytuł książka opisuje przygodę i podróż głównego bohatera, hobbita, Bilba Baggins’a, trzynastu krasnoludów i czarodzieja Gandalfa do siedziby smoka Smauga. Krasnoludy wynajmują „włamywacza” – spokojnego Bilba, by odzyskał dla nich zagarnięty przez smoka skarb. Po wielu przygodach, z których wychodzą cało dzięki magicznemu pierścieniowi, udaje się nie tylko odzyskać skarb, ale również zabicie potwora, który go strzegł. W tej powieści poznajemy szczegóły wydarzeń, do których odwołuje się Trylogia J.J. Tolkiena, dlatego Hobbit uważany jest za wstęp do „Władcy Pierścieni”. Cały urok powieści kryje się w dokładnie obmyślonym przez autora świecie hobbitów, elfów i innych magicznych stworzeń. A pod przygodami i dialogami autor ukrył wiele analogii do współczesności. To opowieść o przyjaźni, odwadze, obowiązku i ... Wspaniała książka, przy której można odpocząć.
wiĂŞcej »