Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules - Helen Fielding

Wszystkim z miejsca radzę, by potraktować tą lekką historyjkę pióra autorki "Bridget Jones" z przymrużeniem oka, gdyż jest to nic innego jak czysta rozrywka, która nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Podobnie jak w przypadku swojej "starszej siostry", Olivia Joules jest zwariowaną, przejaskrawioną kreacją współczesnej kobiety. Z tym, że tym razem w wersji ekstremalnej. Cała historia, nawiasem mówiąc bardzo nieprawdopodobna, wręcz "rozbuchana", jak podpowiada tytuł, nadaje powieści charakter przygodowy, a jednocześnie przypomina nam, że oto Fielding kolejny raz naśmiewa się ze swoich bohaterów i wyolbrzymia ich cechy, by nadać powieści komiczny ton. Muszę przyznać, że udaje jej się to. Jeśli podejdziemy do książki z odpowiednim nastawieniem, tzn. na luzie - dobra zabawa gwarantowana. Ale oczywiście jest lektura na raz, niczego więcej nie należy się po autorce spodziewać.
wiĂŞcej »