Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Wychowanie techniczne w przedszkolu - Konstanty Zajda, Stanisław Lipina - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wychowanie techniczne w przedszkolu

Autor:
Wydawnictwo:
WSiP
Seria wydawnicza:
Biblioteka Pedagogiczna Nauczyciela Przedszkola
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302016233
Liczba stron:
212
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Magiczna mieszanka - Diana Wynne Jones

Kolejny tom cyklu "Światy Chrestomanciego". Tym razem w cieniutkiej książce, zamiast jednej powieści umieszczono cztery opowiadania. Wszystkie łączy ze sobą postać Chrestomanciego, potężnego czarodzieja, który w każdym z opowiadań rozwiązuje jakiś problem. W pierwszym z nich opisane są losy Pomocnego Czarownika, który po nieudanej próbie obalenia Chrestomanciego zostaje pozbawiany magii. Postanawia wyemigrować do innego świata, dość podobnego do naszego. <br /> W następnym główne role grają Tonino i Kot, znani z poprzednich części cyklu. Wskutek intrygi trafiają w ręce groźnego czarodzieja. Muszą przeszkodzić mu zanim wcieli w życie swój diabelski plan.<br />W trzecim opowiadaniu poznajemy Karolę Oneir i jej nietypowe zajęcie. Dziwczynka żyje ze sprzedaży własnych snów. Niespodziewanie traci zdolnośc śnienia... W ostanim poznajemy losy Taspera. Z pewnych ważnych powodów jego ojciec, bóg słońca, umieścił go w innym świecie. Będzie to miało duży wpływ na późniejsze wydarzenia.<br /> Książka bardzo mi się podobała. Dobra na koniec, po przeczytaniu pozostałych tomów cyklu. Odradzam czytania bez znajomości pierwszej części.
wiĂŞcej »