Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Praca wyrównawcza z dziećmi mającymi trudności w czytaniu i pisaniu. - Teresa Gąsowska, Zofia Pietrzak- Stępkowska - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Praca wyrównawcza z dziećmi mającymi trudności w czytaniu i pisaniu.

Autor:
Wydawnictwo:
Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302021671
Liczba stron:
358
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: marzusiek
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dubler - Elia Kazan

Nota wydawcy:
Kolejna powieść Kazana, autora głośnego „Układu” i „Morderców”, opowiada o losach dwóch aktorów amerykańskich, którzy żyjąc i pracując w świecie, gdzie obowiązuje kult rywalizacji i sukcesu za wszelką cenę, długie lata „byli ze sobą tak sklejeni jak dwie strony przemoczonej deszczem gazety”. Historia „Dublera” jest historią przyjaźni zrodzonej z desperacji: „Od kiedy pamięć sięga, widzieliśmy, jak najlepsi wśród nas wkładają całe serce w grę, spalają się w grze – a potem znikają odrzuceni do lamusa, umierają zanim umrą naprawdę”.
[Wydawnictwo Puls, 1993]
wiĂŞcej »