Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej - Maria Nagajowa - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302027215
Liczba stron:
288
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Rubio - Wharton William

Nie miałam tej przyjemności zetknąć się z wieloma tytułami Whartona do tej pory, ale... "Rubio" pozostawia po sobie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Pasja, jaka porywa starzejącego się już mężczyznę, który zapomniał czym jest prawdziwe życie, jest tutaj niemalże namacalna. Rozwój wypadków, a raczej postępy w relacji dwójki głównych bohaterów są w miarę przewidywalne. Dokładnie wiadomo jak to się skończy, a jednak... czyta się z czystą przyjemnością. Niesamowity jest pełen napięcia, bardzo erotyczny klimat jaki stworzył autor. Gdybym w tej chwili nie miała stosiku zaległych książek przed sobą, z wielką chęcią sięgnęłabym po więcej z dorobku Whartona. Bardzo pozytywnie nastawiłam się do niego po "Rubio".
wiĂŞcej »