Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej - Maria Nagajowa - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302027215
Liczba stron:
288
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Most przez wieczność. Opowieść o miłości - Richard Bach

Richard Bach opisuje swoje próby odnalezienia bratniej duszy, miłości i nieśmiertelności za życia. Z poszukiwań rezygnuje, gdy pieniądze, sukcesy, katastrofa i zdrada rozpętują prawdziwą burzę. Buduje wokół siebie mur, który niebawem zamienia się w więzienie. Wówczas spotyka kobietę, która może go oswobodzić. To ona odmienia go i sprawia, że Richard znajduje miłość i szczęście. "Most przez wieczność" zrodziwszy się z niewzruszonej wiary w miłość idealną, penetruje tajemnice człowieka i wszechświata. "Podobnie jak Mewa i Iluzje jest to zachwycająca książka. Bach w sposób prosty, osobisty, uczciwy, ciepły opowiada o miłości, samotności , szczęściu - o uczuciach, które znane są każdemu z nas." "Milwaukee Journal" (Zysk i S-ka, 1999)
wiĂŞcej »