Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302027215
Liczba stron:
288
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Nieśmiertelny z Oxa - Mirosław Piotr Jabłoński

Z okładki:
Na żądanie IGL-u wszechwładne komputery wyszukały ich, Roda i Krafta, jako zalążek przyszłego zespołu. (...) Zetknięto ich ze sobą jeszcze w jako dzieci, żeby wzajemna nienawiść i chęć rywalizacji zdołały się w nich rozwinąć w dostatecznym stopniu. Jednocześnie te same maszyny wykoncypowały, iż optymalnym układem zespołowym będzie system trójkowy, klasyczny "trójkąt". Przez długi czas (...) komputery nie mogły wyszukać trzeciego wierzchołka figury, a więc takiego dziecka płci żeńskiej, które odpowiednio sterowane stałoby się w przyszłości idealnym katalizatorem układu Kraft - Kelley. (...)
Wreszcie stało się jasne, że nikogo takiego nie można znaleźć i dla nich dwóch należało go stworzyć.
Wydawnictwo GLOB Szczecin 1987. Wydanie I.
wiĂŞcej »