Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kształcenie języka ucznia w szkole podstawowej

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788302027215
Liczba stron:
288
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Pani Bovary - Gustaw Flaubert

Powieść wielka w każdym calu - i nie można się od niej oderwać. Wspaniały popis narracyjnego geniuszu. Spersonalizowanie opowieści poprzez zastosowanie mowy pozornie zależnej marginalizuje dystans między czytelnikiem a główną bohaterką, pozwalając wniknąć w myśli Emmy, śledzić je i za nimi podążać. Wychowanka klasztoru wychodzi za prowincjonalnego lekarza. Od dzieciństwa trawiła życie na marzeniach, tak jest i teraz, gdy całą istotę jej bytu stanowią marzenia o wielkim świecie, kulturze i namiętnościach. Straszliwa kołtuneria, w której żyje, ani drobnomieszczański mężulek, zapewnić jej ich nie mogą. A gdy przestaje wystarczać imaginacja, jedynym substytutem uczucia staje się małżeńska zdrada - Emma wkłada na cynicznego uwodziciela maskę romantycznego kochanka, stając się jego bezwolną ofiarą. Naiwna, głupia, "biedna idiotka" - jak surowo oceniają ją moraliści, ciesząc się z upadku, do którego nieuchronnie zmierza. Ale Emmie należy się współczucie i zrozumienie jako oferze wychowania, wąskich horyzontów i naprawdę przerażającej prowincji. Tylko czy w Paryżu jej losy potoczyłyby sie inaczej?
wiĂŞcej »