Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Bez odwrotu

Autor:
Tłumacz:
Anna i Tomasz Soróbka
Wydawnictwo:
OSSOLINEUM
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788304047631
Liczba stron:
136
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: sagarika, izuniatu, naat, natalia0301, german, izkaj
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Jasność - Stephen King

Chyba jeden z nielicznych przypadków pary książka-jej ekranizacja gdzie mam problem z wyborem co jest lepsze... Oczywiście film Stanleya Kubricka pomija część wątków - ale kreacja Jacka Nicholsona wyrównuje te braki z nawiązką. Proponuję zatem kolejność książka - film - ponownie książka, dzięki temu podczas lektury cały czas będziemy widzieć ogarniętą coraz większym szaleństwem twarz Nicholsona. Pamiętam też, że bardzo [miło] zaskoczyło mnie wtrącenie przez Kinga szczypty humoru i to chyba w jednym z bardziej dramatycznych momentów skcji (szaleńcza jazda samochodem czarnoskórego bohatera powieści - proponuję uważną lekturę...)
wiĂŞcej »