Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Bez odwrotu - Frey Jana - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Bez odwrotu

Autor:
Tłumacz:
Anna i Tomasz Soróbka
Wydawnictwo:
OSSOLINEUM
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788304047631
Liczba stron:
136
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: sagarika, izuniatu, naat, natalia0301, german, izkaj
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Lubiewo - Michał Witkowski

Książka, która rozpoczęła w naszym kraju dyskusje na temat miejsca w literackim świecie czegoś takiego jak literatura gejowska. Tytułowe Lubiewo to miejsce, w którym kochający siebie mężczyźni mogą rozkosznie oddawać się uciechom cielesnym. Ich to właśnie na co dzień poszukują nieco podstarzali panowie, którym przemiany w Polsce pozwalają już na nieco więcej, niż ukrywanie się przed światem ze swoją słabością. Sam bohater- porte parole autora- kreuje siebie na słodką istotkę, pragnącą pomóc swym przyjacielom. Więcej w tym wszystkim oczekiwania na społeczny szok u czytelników, niż choćby minimalnej dbałości o to, by powieść była nią choć rzekomo. Słabe, żenujące, oczekujące na poklask- ode mnie go nie uzyska.
wiĂŞcej »