Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

W pustyni i w puszczy

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Instytut Wydawniczy
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788306015171
Liczba stron:
315
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Drapieżcy - Graham Masterton

Graham Masterton to znany i ceniony pisarz angielski. Jego horrory wywierają spore wrażenie na czytelnikach, a fanów jego książek można spotkać w każdym zakątku świata. Tak i tym razem popisał się posyłając nam na "pożarcie" trzymający w napięciu, niekiedy przerażający, ukazany na całkiem realnym tle horror. Jak zwykle spotkać w nim można duchy, zjawy, czarownice i innych drapieżców rodem z piekła. Stawić im czoło musi samotny ojciec, David, który przyjechał na wyspę zamieszkaną przez te stwory po to by wypocząć, spędzić z synem wakacje, a przede wszystkim, by na chwilę zapomnieć o swoim dotychczasowym życiu i jego tragediach. Czy jednak uda mu się to, gdy w nocy musi walczyć z dziwnym „szczurem” na strychu, który pożera ludzi, a w dzień przekonywać wszystkich dookoła, ze nie zwariował? Książki Mastertona cechują się dużą brutalnością i nieprzewidywalnością. O wszystkim opowiada w sposób odważny i dojrzały, a to o czym mówi zostawia daleko w tyle jakiekolwiek humanitarne granice. Na potrzeby fabuły książka „Drapieżcy” jest przepełniona erotyzmem. Momenty rozbierane są opisane w bardzo szczegółowy sposób, jak w mało której książce. A jednak nie zniesmacza to czytelników. Ba! właśnie te elementy najbardziej urozmaicają wydarzenia i nadają całej pozycji specyficznego klimatu grozy. Jak dla mnie 4/5 – polecam gorąco fanom gatunku. Za to myślę, że fani twórcy będą z lekka zawiedzeni.
wiĂŞcej »