Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

W pustyni i w puszczy

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Instytut Wydawniczy
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788306015171
Liczba stron:
315
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Krótka historia prawie wszystkiego - Bill Bryson

"Krótka historia..." to książka obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się historią Wszechświata, powstaniem Ziemi, ewolucją gatunków i... prawie wszystkim, co jest z tym związane. Bill Bryson naprawdę potrafi zachęcić do lektury. Książka jest bardzo dobrze napisana, interesująca, dobrze przedstawia poruszane tematy. Fizyka, chemia, geologia, biologia - autor połączył wszystkie te dziedziny w taki sposób, że nie można oderwać się od czytania. Nie zastanawiałeś się nigdy skąd naukowcy wiedzą z jakich warstw składa się Ziemia? Czy wiesz skąd wzięło się zasolenie mórz? Zdajesz sobie sprawę, że początek Wszechświata możesz oglądać w telewizji, włączając kanał, który nie odbiera żadnej stacji? To nie jest książka podobna do dziesiątek innych, po przeczytaniu których niczego nowego tak naprawdę się nie uczysz. Tytuł może być mylący - w końcu jeśli coś jest o wszystkim, to jest o niczym. Być może niektórzy będą zawiedzeni, szczególnie poszukujący konkretnych informacji. Tych odsyłam do książek traktujących o zagadnieniach, na które chcą dokładnie zwrócić uwagę. Jednak każdy, kto choć trochę interesuje się otaczającym światem, na pewno będzie zadowolony po przeczytaniu "Krótkiej historii...". Bardzo polecam.
wiĂŞcej »