Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

W pustyni i w puszczy

Autor:
Wydawnictwo:
Państwowy Instytut Wydawniczy
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788306015171
Liczba stron:
315
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dobry omen - Terry Pratchett, Neil Gaiman

O książce słyszałem naprawdę wiele. Same dobre słowa, często padało nawet "kultowa". Twórczość Pratchetta znałem, Neil Gaiman również nie był mi obcy - pozostało więc jedynie zdobycie "Dobrego Omena" i przekonanie się na własne oczy. Nie zawiodłem się. Mimo kilku momentów, w których nie zrozumiałem aluzji (zdarza się) książka pozostawiła po sobie dobre wrażenie i zasłużyła aby pozostać na mojej półce. Poza tym czasem dobrze - tak dla odmiany - poczytać Pratchettowe nie-ze-Świata-Dysku. Jak namówić ich żeby jeszcze coś napisali?
wiĂŞcej »