Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Dzienniki 1945-1965

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
twarda
ISBN:
9788307025957
Liczba stron:
482
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: malenne, duch puszczy, skalalazka
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Droga w ciemnościach - Margit Sandemo

Gdy pewien hiszpański kompozytor zaczął eksperymentować z muzyką, Tengel Zły powoli budził się z letargu. Ludzie Lodu w ogromnym pośpiechu wysyłają Vetlego Voldena, by zniszczył nuty i tym samym udaremnił całkowite przebudzenie się straszliwego przodka. Jednak na jego drodze pojawił się sługa Tengela Złego, z którym Vetle sam nie da sobie rady… Tej części, podobnie jak poprzedniej, nie można zaliczyć do ciekawych. Fabuła jest rozciągniętą, nieciekawa i wręcz nudna. Książka niczym nas nie zaskakuje, nie ma żadnych zwrotów akcji, nie wnosi też nic nowego.
wiĂŞcej »