Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Dzienniki 1945-1965

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
twarda
ISBN:
9788307025957
Liczba stron:
482
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: malenne, duch puszczy, skalalazka
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Marzyciele - Adair Gilbert

„Nakręciłem bardzo mało filmów, ponieważ każdy film jest częścią mojego życia” – stwierdził Bernardo Bertolucci, reżyser filmu zrealizowanego na podstawie powieści „Marzyciele” Gilberta Adaira. Niewątpliwie książka Adaira mogła stać się inspiracją dla tak zdeklarowanego frankofila, czującego silny osobisty związek z burzliwymi wydarzeniami w Paryżu 1968 roku, jakim jest Bertolucci. Czy jednak dla współczesnego rówieśnika trójki bohaterów jest tylko echem dawno zapomnianych zdarzeń? Czy przywołuje ducha tamtych dni? A może jest także okazją do głębszych refleksji? Rodzeństwo młodych Francuzów i amerykański student szkoły filmowej tworzą intymny trójkąt. Prowadzą kontrowersyjną grę emocjonalną i seksualną. Nasuwa się pytanie, czemu służą te eksperymenty? I czy coś z tego wynika? Na wstępie autor zastrzega: „A jeśli niniejsza książka jest powieścią z kluczem, jest to jedynie klucz do osoby autora i jego własnych fantazji”. Może więc czytelnikowi pozostaje odpowiedzieć sobie na własne pytania dotyczące m.in. roli wolności i sztuki w życiu człowieka. Książka jest niewątpliwie gratką dla frankofilów i miłośników kina.
wiĂŞcej »