Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Dzienniki 1945-1965 - Maria Dąbrowska - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Dzienniki 1945-1965

Autor:
Wydawnictwo:
Czytelnik
Okładka:
twarda
ISBN:
9788307025957
Liczba stron:
482
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: malenne, duch puszczy, skalalazka
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Dzieje Tristana i Izoldy - Joseph Bedier

Legenda w opracowaniu Bediera traci swoją celtycką wymowę na rzecz zbliżenia do amour courtois - stylizacji na opowieść dworską, nie traci natomiast nic z piękna i potencjału wzruszenia. Historia archetypowa, nieśmiertelna; żyjąc w kręgu oddziaływania kultury europejskiej po prostu wstyd jej nie znać, a kochając opowieści o miłości, zamiast sięgać po niedużej urody popkulturowe romansidła, warto zacząć czytelniczą przygodę od tej właśnie. W celtyckich korzeniach tkwi motyw starego króla, którego młoda i piękna królowa wybiera na swojego ukochanego podobnego jej rycerza. W świecie feudalnym - wątek uczucia tragicznego, bo łączącego ludzi z różnych szczebli drabiny feudalnej i wbrew zobowiązaniom wobec pana i władcy.
wiĂŞcej »