Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Grosz ubogich : powieść historyczna t.2 - Pierre Barret, Jean-Noël Gurgand - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Grosz ubogich : powieść historyczna t.2

Autor:
Tłumacz:
[z fr.] Anna Jędrychowska
Wydawnictwo:
Wydaw. Literackie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788308012338
Liczba stron:
318
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: vereena
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Elżbieta II. Królowa dwóch epok - Wiesław Horabik

Elżbieta II - królowa, której panowanie połączyło dwie epoki: pełen splendoru, dobrobytu i konwenansów niespieszny wiek XIX oraz szalony wiek XX - okres niewiarygodnych okrucieństw, dewaluacji tradycyjnych wartości, zdumiewającego rozwoju techniki i "mydlanych oper". Królowa Elżbieta II - matka narodu brytyjskiego - i Elżbieta Windsor - żona i matka czworga dzieci, których życie osobiste nie układa się najpomyślniej. Jakie są jej prawdziwe uczucia? Co myśli? W co wierzy? Komu ufa? A nawet, co lubi jeść i jak się ubiera? Oto pierwsza "polska" biografia jednej z najwybitniejszych postaci współczesnej sceny politycznej, nieodrodnej córy wielkiego narodu brytyjskiego, imperium, do którego niegdyś należała jedna trzecia część świata. [Medium, 1997]
wiĂŞcej »