Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Grosz ubogich : powieść historyczna t.2

Autor:
Tłumacz:
[z fr.] Anna Jędrychowska
Wydawnictwo:
Wydaw. Literackie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788308012338
Liczba stron:
318
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: vereena
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Fizyka, kobiety i skrzypce : Einstein prywatnie - Peter A. Bucky, Allen Weakland

Przynajmniej raz w życiu każdy z nas słyszał nazwisko tego sławnego Fizyka i Laureata Nagrody Nobla lub widział zdjęcia tego Naukowca, którego wizerunek wręcz każe się uśmiechnąć. Czytając biografię Alberta Einsteina napisaną przez Petera A. Bucky’ego stajemy prawie twarzą w twarz z genialnym twórcą teorii względności. Nie jest to zwykła biografia znanego Fizyka, gdyż książka została napisana przez syna wieloletniego współpracownika, ale przede wszystkim przyjaciela Einsteina. Obserwujemy życie ascetycznie skromnego człowieka, widziane oczami przyjaciół, czytamy autentyczne rozmowy Einsteina z Buckym. Książka pokazuje nam Einsteina jako zwykłego człowieka, a nie tylko jako fizyka, jakiego znamy na co dzień. Mimo że doświadczyłam niemal obecności Einsteina, oraz że książka bardzo przybliżyła mi jego sylwetkę, pozycja ta mnie poniekąd zawiodła. Zawiera według mnie zbyt wiele opisów życia rodziny Buckych, co mnie w ogóle nie interesowało. Niektóre wątki kończyły się w połowie myśli i pozostawały nierozwiązane, co wzbudzało we mnie pewnego rodzaju zdenerwowanie. Niemniej jednak polecam Czytelnikom tę biografię.
wiĂŞcej »