Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Grosz ubogich : powieść historyczna t.2 - Pierre Barret, Jean-Noël Gurgand - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Grosz ubogich : powieść historyczna t.2

Autor:
Tłumacz:
[z fr.] Anna Jędrychowska
Wydawnictwo:
Wydaw. Literackie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788308012338
Liczba stron:
318
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: vereena
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Mansfield Park - Jane Austen

Tak, jak lubię klimat powieści Jane Austen, to w tej jednej postać głównej bohaterki mocno działała mi na nerwy, psując ogólne wrażenie. Wieczna nieśmiałość Fanny, jej niewiara we własne siły czy szczęście itd były dla mnie zbyt sztuczne. Rozumiem, że mała dziewczyna przywieziona na dwór może być lekko oszołomiona zmianą otoczenia, ale przez 10 lat?! Ciągle powtarzający się schemat, że "kiedy Fanny zaczynała czuć się pewnie, nagle ktoś powiedział coś, co ona odebrała jako znak, że musi czuć się winna całego zła na świecie"- przyprawiał mnie na dłuższą metę o znudzenie lekturą. Zakończenie oczywiście jest łatwe do przewidzenia po kilkunastu pierwszych stronach książki, lecz byłabym skłonna to wybaczyć, (tak jak w przypadku Dumy i Uprzedzenia), gdyby akcja była odrobinę bardziej wartka. Zamknięcie tylu postaci w jednej posiadłości nie wyszło tu nikomu na dobre.
wiĂŞcej »