Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Szekspir współczesny

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788308027714
Liczba stron:
391
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: vereena
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Noc nad oceanem - Ken Follett

We wrześniu 1939 roku, w kilka dni po wybuchu II wojny światowej, olbrzymia łódź latająca linii Pan American wyrusza w ostatni rejs z Southampton do Nowego Jorku. Wśród pasażerów znajdują się zamożni arystokraci, agent FBI eskortujący groźnego gangstera, rodzeństwo walczące o kontrolę nad wielkim koncernem, niemiecki fizyk atomowy uciekający przed faszystami... Podczas trwającego ponad dobę lotu ich losy splatają się w nierozerwalną całość. Są połączeni wspólnym przeznaczeniem, które wisi nad nimi i nad załogą, grożąc w każdej chwili okrutną śmiercią. Wyd. Amber, 1992.
wiĂŞcej »