Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Szekspir współczesny - Jan Kott - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Szekspir współczesny

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788308027714
Liczba stron:
391
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: vereena
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Operacja "Fortitude" - Collins Larry

Larry Collins, pisarz amerykański, urodził się w West Hartford w stanie Connecticut. Po studiach na uniwersytecie Yale odbył służbę wojskową w Naczelnym Dowództwie Połączonych Sił Zbrojnych NATO w Europie, pod Paryżem, gdzie poznał Dominique'a Lapierre'a. Wspólnie z nim napisał później kilka powieści, które stały się światowymi bestsellerami, m.in. "Czy Paryż płonie", "Noc wolności". Larry Collins parał się również dziennikarstwem i był korespondentem United Press International w Paryżu, Rzymie i na Środkowym Wschodzie, a także współpracował z "Newsweekiem". Zima, wiosna 1944 r. - alianci przygotowują się do desantu na kontynencie europejskim. Aby ta decydująca dla przebiegu wojny operacja się udała i pociągnęła możliwie najmniej ofiar, ważne jest wprowadzenie wroga w błąd. Dlatego w Anglii w głębokiej tajemnicy zostaje opracowany plan o kryptonimie "Fortitude". Jego celem jest sianie dezinformacji i dywersja na tyłach wroga. Powieść Operacja "Fortitude" ukazuje działalność alianckich i niemieckich sztabów wywiadu i kontrwywiadu. Angielska agentka, piękna Catherine Pradier, zostaje zrzucona na terytorium Francji. Jak potoczą się jej dalsze losy, czy wykona powierzone jej niezwykle trudne zadanie, co będzie z płomienną, pełną determinacji miłością Catherine i Paula, a wreszcie, czy uda im się przeżyć ten straszny czas? - odpowiedź na te pytania przyniesie nam lektura tej sensacyjnej książki. [ Państwowy Instytut Wydawniczy, 1993 ]
wiĂŞcej »