Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Bartek zwycięzca i inne opowiadania

Autor:
Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788310097736
Liczba stron:
114
Rok wydania:

Słowa: nowela, sienkiewicz
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Faraon - Bolesław Prus

Klasyka literatury polskiej. Powieść historyczna, płomienny romans i thriller polityczny w jednym. Historia o chorym państwie umieszczona w realiach starożytnego Egiptu miała zatrważająco wiele wspólnego ze współczesną autorowi rzeczywistością. Czy przypadkiem i w naszych czasach nie jest to powieść bardzo aktualna? Podobnie ponadczasowy jest wątek miłości -przecież uczucia młodego faraona, Ramzesa IV są tymi samymi, których doświadczamy my w XXI wieku. Piękne kobiety, wielkie namiętnści, konflikty interesów, ambicje kapłanów i migawki z życia ubogich ludzi... Cudownie mądra książka.
wiĂŞcej »