Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Bartek zwycięzca i inne opowiadania

Autor:
Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788310097736
Liczba stron:
114
Rok wydania:

Słowa: nowela, sienkiewicz
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Romans na receptę - Monika Szwaja

Eulalia jest rozwiedzioną reporterką telewizyjną. Ma pracę, dom, samochód, dwoje udanych dzieci oraz zwariowaną rodzinkę. Brakuje jej jednak życiowego partnera. Ucieczką od bolączek dnia codziennego są góry, które kocha, i bacówka, gdzie zawsze czeka na nią wolny pokój. Tam spotyka pewnego przystojnego mężczyznę, który jest wyjątkowym gburem, a pań z telewizji wręcz nie znosi. [Prószyński i S-ka] Zasadniczo książki takie czyta moja żona, a ja nawet nie patrzę w ich kierunku. Kiedyś jednak nie miałem co czytać i... książka mi się spodobała. Żywa akcja i duża dawka humoru. Przeczytałem ją naprawdę z dużym zainteresowaniem.
wiĂŞcej »