Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Hobbit, czyli tam i z powrotem

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
twarda
ISBN:
9788320706147
Liczba stron:
234
Rok wydania:

Słowa: klasyka, gatunku, fantasy

Książka poszukiwana przez: onaania, fifnie, dexterm, kasha89, xkasiax
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Droga do szczęścia - Richard Yates

Poruszająca opowieść o miłości, poświęceniu, utraconych szansach i niespełnionych marzeniach. Nominacja do prestiżowej National Book Award! "Mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko doskonale napisaną powieścią: poza znakomitym stylem jest coś, co sprawia, że książka do pierwszej chwili intensywnie i błyskotliwie ożywa... Arcydzieło". Tennessee Williams "Wielki Gatsby" moich czasów... Jedna z najlepszych książek napisanych przez pisarza z mojego pokolenia". Kurt Vonnegut "Twórczość Yatesa wciąż sprawia przyjemność tym czytelnikom, którzy mają szczęście, by ją odkryć". Independent [Sonia Draga, 2009]
wiĂŞcej »