Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Hobbit, czyli tam i z powrotem

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
twarda
ISBN:
9788320706147
Liczba stron:
234
Rok wydania:

Słowa: klasyka, gatunku, fantasy

Książka poszukiwana przez: onaania, fifnie, dexterm, kasha89, xkasiax
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Piękność dnia - Joseph Kessel

Fascynujące studium miłości nieco patologicznej. Severine dla udowodnienia samej sobie, jak bardzo kocha męża, podejmuje pracę jako prostytutka. Niesamowite jest, że jej postępowanie nie nosi znamion zdrady. Niesamowite jest, jak daleko się posunie z miłości do męża... Severine jest młodą i piękną żoną wziętego lekarza, którą nawiedzają przerażające, sadomasochistyczne sny. Przyjaciel domu Henri Husson powiadamia ją, że pewna kobieta ze śmietanki towarzyskiej dla urozmaicenia czasu odwiedza dom schadzek. Dokładniejszych informacji udziela jej przyjaciółka. Severine udaje się pod wskazany adres. I tu zaczyna się nieprawdopodobna historia, pełna tajemnic oraz przypadkowych i niebezpiecznych zdarzeń, gdzie bohaterowie wplątani w skomplikowane sytuacje stawiają wszystko jedną kartę... (nota wydawcy)
wiĂŞcej »