Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Hobbit, czyli tam i z powrotem

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
twarda
ISBN:
9788320706147
Liczba stron:
234
Rok wydania:

Słowa: klasyka, gatunku, fantasy

Książka poszukiwana przez: onaania, fifnie, dexterm, kasha89, xkasiax
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wyznanie - Marcellus Emants

Ze skrzydełka: Marcellus Emants (1848-1923) to prekursor wielkiej odnowy w literaturze niderlandzkiej. Debiutuje utworami poetyckimi, kontynuując tradycję idealistyczną, od której jednak szybko się odcina, wprowadzając do literatury niderlandzkiej naturalizm. Zakłada w Hadze czasopismo artystyczne "De banier" (1875-80) inicjujące odnowę życia duchowego. Wraz z przyjaciółmi propaguje nowe kierunki w sztuce europejskiej - impresjonizm w malarstwie i naturalizm w literaturze. (...) "Wyznanie" (...) mimo upływu lat wciąż cieszy się w Holandii wielką poczytnością. Powieść ta stanowi, jako wyznanie bohatera negatywnego, nawet patologicznego, spisane przez niego w pierwszej osobie, zjawisko oryginalne i odosobnione w ówczesnym nurcie naturalistycznym. [PIW, 1991]
wiĂŞcej »