Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wzory listów niemieckich

Autor:
Wydawnictwo:
Wiedza Powszechna
Numer wydania:
1
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321405285
Liczba stron:
239
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy -

Nota wydawcy:
Terra Polona - ziemia polska...

Teksty poetyckie, filmowe opowiadania, krótkie opisy gatunków polskiej fauny oraz fascynujące ilustracje - to wszystko składa się na dwa tomy książki T. Kijańskiego, reżysera, aktora i scenografa, miłośnika zwierząt i ich wielkiego obrońcy. Jest tu pewnego rodzaju filozofia życiowa, która u progu XX wieku każe nam spojrzeć na siebie krytycznie i zastanowić się, dokąd tak dumnie zmierzamy, pozostawiając za sobą tyle zniszczeń.

Jaka będzie błękitna planeta Ziemia, widziana oczami przyszłych pokoleń?

[Muza, 1999]
wiĂŞcej »