Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Wzory listów niemieckich - Zofia Kwapisz, Hans-Jorg Hober - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wzory listów niemieckich

Autor:
Wydawnictwo:
Wiedza Powszechna
Numer wydania:
1
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321405285
Liczba stron:
239
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Christine - Stephen King

Jest to jeden z horrorów Stephena Kinga. Tym razem głównym złym w całej książce jest samochód - stary Plymouth - Christine. Samochód widmo, jeśli ktoś woli. Książka, jak każda inna twórczość tego autora momentami jest straszna. Sama raczej nie sięgałam po nią w nocy. Tym razem duży nacisk polożono na psychikę ofiary i sprawcy. Poznajemy stopniowo historię poprzedniego właściciela Christine oraz obecnego właściciela - Arniego- który jest taką przykładową ofermą szkolną, o czym informuje nas na początku jego jedyny przyjaciel. Książka wciąga, momentami przeraża, a czasami nawet wzrusza. Każdy miłośnik Kinga powinien po nią sięgnąć. Polecam!
wiĂŞcej »