Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wzory listów niemieckich

Autor:
Wydawnictwo:
Wiedza Powszechna
Numer wydania:
1
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321405285
Liczba stron:
239
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Podróż Teo - Catherine Clement

Świetna książka w stylu "Świata Zofii" Gaardera, dotycząca jednak nie filozofii, a religii. Historia chłopca, który zapada na tajemniczą, ale i bardzo groźną chorobę. W tym krytycznym momencie ekscentryczna ciotka zabiera Teo w podróż dookoła świata religii. Czytelnik wraz z chłopcem poznaje podstawy chrześcijaństwa, judaizmu, religii muzułmanów, Hindusów i wiele innych. Książka ta jest nawet ciekawsza niż "Świat Zofii", jest też lżejsza w odbiorze. Dodatkowym atutem są krótkie podrozdziały, które zgrabnie dzielą kolejne wątki i pozwalają na przerwanie lektury w każdym momencie bez strachu, że umknie sens wypowiedzi. Książka ta przede wszystkim uczy tolerancji i ukazuje dobrodziejstwa, jakie niesie każda(!) religia, bardzo podobało mi się podsumowanie w ostatnim rozdziale. Polecam ją gorąco każdemu!
wiĂŞcej »