Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Wzory listów niemieckich

Autor:
Wydawnictwo:
Wiedza Powszechna
Numer wydania:
1
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321405285
Liczba stron:
239
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Grafika w sieci WWW - Julie Adair King

Książka w założeniu ma pomóc początkującym projektantom w tworzeniu grafiki na strony www. Wykorzystywane tu narzędzia to Microsoft FrontPage 2000 czy PhotoDraw 2000. Niestety książka nadaje sie jedynie do nauki zupełnych podstaw dla zupełnych laików ponieważ przedstawiane tu designy mają się nijak do dzisiejszych standardów. Innymi słowy jeśli ktoś chce stworzyć prostą stronę www z prostą grafiką a nie ma na ten temat pojęcia to może z niej skorzystać. Jeśli jednak planujesz zagłębić się bardziej w temat projektowania stron www i grafiki do nich to nie jest to pozycja od której najlepiej zacząć. To jednak tylko moja subiektywna opinia a książka może się Tobie spodobać i przydać.
wiĂŞcej »