Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Zielone straszydło

Autor:
Wydawnictwo:
Śląsk"
Cykl:
Opowieści przy ognisku
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321602561
Liczba stron:
199
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: kaczjatar

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Imperium Orła - Andre Norton, Susan Shwartz

Jest to pierwsza część cyklu "Imperium Ciemności". I pierwsza książka Andre Norton (z około stu przeczytanych), która mi się nie spodobała. Szczerze mówiąc, ledwo przez nią przebrnęłam. Nie do końca rozumiem co jest w niej takiego, co czyni ją prawie nieczytalną. Temat jest interesujący, dialogi co najmniej poprawne, a jednak całościowo po prostu coś w niej nie gra. Mam tę książkę od paru lat i do tej pory drugi raz do niej nie zajrzałam, podczas gdy inne pozycje tej autorki pochłaniam namiętnie po dwa razy na rok. Skutecznie powstrzymuje mnie także przed sięgnięciem do dalszych tomów serii. Tak więc zarówno fanom Norton, jak i tym, którzy chcieliby dopiero ją odkryć, proponuję wybór innego tytułu. Lżej strawnego.
wiĂŞcej »