Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Zielone straszydło

Autor:
Wydawnictwo:
Śląsk"
Cykl:
Opowieści przy ognisku
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788321602561
Liczba stron:
199
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: kaczjatar

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Drzewo i liść oraz Mythopoeia - J. R. R. Tolkien

Niewielkie dzieło Tolkiena. Autor przekonuje w nim, że w baśniach tkwi duża wartość i nie są to dzieła bezużyteczne. Dając tym samym zdecydowany odpór sceptykom, którzy twierdzą, że pisanie o magii jest bezużytecznym lub wręcz szkodliwym zajęciem, odpędzającym ludzi od nauki, pracy i innych praktycznych zajęć. Jak dla mnie książeczka trochę przynudna. Natomiast winna być pozycją obowiązkową dla wszystkich tolkienolubów. Można ją polecić także osobom z zacięciem humanistycznym, gdyż w książce tej przebija się specyficzny styl pisania, jaki spotkać można chyba tylko u mistrza Tolkiena. Poza tym warto poznać argumenty w dyskusji, która toczy się także dziś.
wiĂŞcej »