Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Mrówki czyli spotkanie się pana Tadeusza z Telimeną...

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
Seria wydawnicza:
Bibliofilska edycja miniatur
Numer wydania:
2
Okładka:
twarda
ISBN:
9788322103661
Liczba stron:
73
Rok wydania:
ocena: 6.67
na 10 (liczba ocen: 11)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Rok wieczności - Ronald Anthony

"Rok wieczności" to pięknie napisana, ironiczna i czuła opowieść.. Zaczęłam ja czytać i nie mogłam odłożyć. Ronald Anthony podarował nam mocną historię, która jest zdolna zmienić nasz sposób myślenia o miłości. Lisa Kleypas "New York Times" Czy wierzysz, że miłość może trwać wiecznie? Jesse Siena w to nie wierzy. Jest trzydziestoletnim, niespełnionym pisarzem. Małżeństwo jego rodziców, choć harmonijne, było pozbawione namiętności. Własne doświadczenia udowodniły mu tylko, że miłość płonie największym ogniem... tuż przed spaleniem się na popiół. Dlatego, gdy jego stary ojciec nie potrafi zrozumieć niezobowiązującego związku syna z Mariną, Jesse uważa, że jest on ostatnią osobą, która ma prawo go pouczać. Tymczasem Mickey Siena wie o miłości i uczuciach więcej niżby chciał. Ponad pół wieku temu spotkał kobietę, która nauczyła go, co znaczy kochać, oddać komuś duszę i ciało... a potem odejść i zostawić po sobie pustkę. Mickey wraca jeszcze raz do bolesnej przeszłości, aby ratować przyszłość syna - obudzić w nim kochanka, artystę i wrażliwego człowieka. Ronald Anthony mieszka na południu Connecticut z żoną i trójką dzieci. Obecnie pracuje nad swoją drugą powieścią "Crossing the Bridge". Świat Książki
wiĂŞcej »