Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Diabeł w legendzie i literaturze - Maximilian Rudwin - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Diabeł w legendzie i literaturze

Autor:
Wydawnictwo:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Numer wydania:
I
Okładka:
twarda
ISBN:
9788370068738
Liczba stron:
359
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: pinkninja, marcjannakape, Kruczyca
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Nagie słońce - Isaac Asimov ; przeł. [z ang.] Marek Michowski

Nowojorski detektyw zostaje wysłany na odległą planetę - Solarię - by wyjaśnić sprawę pierwszego od 200 lat morderstwa. Jego partnerem staje się humanoidalny robot Daneel. Solaria jest planetą niemal w zupełności zaludnioną przez roboty (ludzi mieszka tu niecałe 20 tys.). Domy mieszkalne są rozmieszczone w ogromnych odległościach od siebie, a ludzie praktycznie nigdy się osobiście nie widują (utrzymują tylko kontakty poprzez stereowizję). Detektyw Baley ma wyjaśnić sprawę morderstwa pewnego dyplomaty, a wszystkie ślady wskazują, że tego czynu nie mógł dokonać żaden człowiek ! W pobliżu miejsca zbrodni były jedynie roboty, których działania ograniczone są przez sławne 3 prawa robotyki (nigdy nie mogą szkodzić człowiekowi...). Ciekawa, bardzo wciągająca książka.
wiĂŞcej »