Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Diabeł w legendzie i literaturze

Autor:
Wydawnictwo:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Numer wydania:
I
Okładka:
twarda
ISBN:
9788370068738
Liczba stron:
359
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: pinkninja, marcjannakape, Kruczyca
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy - John Eldredge

Zasiadałam do lektury tej książki z dużą ciekawością ale i z towarzyszącym przekonaniem, że dużo może mi się nie spodobać. I zacznę od tego drugiego – książka jest jakby nieco przegadana i trochę chaotyczna – że niby podobna do kobiecej osobowości...? Kiepski przekład, tłumaczenie onomatopeicznego angielskiego wyrażenia oznaczającego zachwyt na polskie „łaaaał” to naprawdę przesada. Poza tym książka jest strasznie... "amerykańska". O ile to nie dziwi, bo przecież autorzy to Amerykanie, o tyle czasem powodowało to moje poczucie małej realności pewnych treści w naszej rzeczywistości. Ale są też dobre strony. Kobiety sporo rzeczy mogą w sobie odkryć, sporo skonfrontować z własnymi przekonaniami, wyobrażeniami i doświadczeniami, trochę dowiedzieć się o męskim punkcie widzenia, może lepiej zrozumieć siebie i różne relacje, w których żyją. Większość z zaprezentowanych spostrzeżeń jest popierana historiami postaci biblijnych lub z nich wyrasta. Lektura dosyć ciekawa, warta uwagi, choć nie zaliczyłabym do listy obowiązkowych.
wiĂŞcej »