Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Diabeł w legendzie i literaturze - Maximilian Rudwin - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Diabeł w legendzie i literaturze

Autor:
Wydawnictwo:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Numer wydania:
I
Okładka:
twarda
ISBN:
9788370068738
Liczba stron:
359
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: pinkninja, marcjannakape, Kruczyca
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Braciszek i Karlsson z dachu - Astrid Lindgren

Historia zwykłego chłopca, w którego życiu zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy. Jego spokojny, ustabilizowany żywot wywraca do góry nogami pojawienie się Karlssona. Karlsson- przedziwny chłopiec, który ma tyle lat ile chce mieć, jest najpiękniejszy i oczywiście we wszystkim najlepszy- nadaje smak życiu głównego bohatera. Książka napisana jest ciekawym, typowym dla Astrid Lindgren, żywym i ciepłym językiem. Językiem, który kochają dzieci z całego świata. Ta historia nie odstępuje od normy, do jakiej przyzwyczaiła nas autorka- jest piękną opowieścią o wartości uczuć, przyjaźni, a także wesołą książeczką, która spodoba się każdemu dziecku. Zapewniam, że również rodzice będą zachwyceni, czytając tą książkę swoim maluchom na dobranoc.
wiĂŞcej »