Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Diabeł w legendzie i literaturze

Autor:
Wydawnictwo:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Numer wydania:
I
Okładka:
twarda
ISBN:
9788370068738
Liczba stron:
359
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: pinkninja, marcjannakape, Kruczyca
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Samotny - Margit Sandemo

Książka ta opowiada historię zaginionego syna Tarjeia - Mikaela, z którym rodzina straciła kontakt dawno temu. Mikael zawsze był samotny, miał w sobie nieutuloną tęsknotę za czymś nieznanym. Czuł, że odstaje od innych ludzi, miał w sobie wrażliwość i delikatność, której nie posiadali inni. Zawsze starał się spełniać życzenia innych, uprzedzać ich prośby. Stało się tak też wtedy, gdy jego opiekun wybrał dla niego karierę wojskową, do której Mikeal absolutnie się nie nadawał. Także wtedy, gdy opiekunowie wybrali dla niego żonę, Anette. Jednak wkrótce wybuchła wojna i tam Mikael doświadczał strasznych rzeczy. Wojna niszczyła jego psychikę, ale nie tylko... Mikael widział i... rozmawiał z duchem. Dopiero teraz zdał sobie sprawę, jak ważne będzie odnalezienie jego rodziny, niezwykłego rodu, z którego pochodził. Nie tylko ze względu na niego, zdążył bowiem spłodzić potomka, syna... A także dlatego, że jego czas się kończył. Zaczęły nachodzić go koszmarne wizje na jawie i we śnie.
wiĂŞcej »