Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kopciuszek

Autor:
Wydawnictwo:
Siedmioróg
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371622298
Liczba stron:
29
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Zjem to, co ma na sobie - Sedaris David

Nie do końca rozumiem, jaki cel przyświecał Sedarisowi przy pisaniu tej książki. Ogromny nakład powieści wykupiony przez Amerykanów potwierdza jedynie moje przypuszczenia o ich znikomym poczuciu piękna literackiego. Książka właściwie o niczym. Chyba, że kogoś fascynuje to, jakiego psa hołubili rodzice bohatera, jak radził sobie jako belfer akademicki, czy też to, jak przebiegała jego nauka języka francuskiego. A może kogoś obchodzi, dlaczego wybrał sobie takiego, a nie innego partnera życiowego? Możliwe, że kogoś poruszy opowieść o tym, kogo spotkał w paryskim metrze i jakie pieśni wyśpiewywała hałaśliwa młodzież w środku masowego transportu. Chwilami można się przy lekturze uśmiechnąć, ale po przeczytaniu dominuje przede wszystkim poczucie straty czasu. Takich biografii jest wiele, w podobny sposób już niejeden "twórca" o sobie pisał. Czyżby więc ta książka została napisana przede wszystkim w celach zarobkowych? Przez chwilę można sobie tak pomyśleć i raczej nie jest to chybiona konstatacja. Więcej pożytku da studiowanie książki kucharskiej albo roczników statystycznych, niż lektura biograficznej powieści Sedarisa. Zdecydowanie nie polecam.
wiĂŞcej »