Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kopciuszek

Autor:
Wydawnictwo:
Siedmioróg
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371622298
Liczba stron:
29
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Robinson Kruzoe - Daniel Defoe

Książka ta opowiada o przygodach Robinsona Kruzoe, który podąża za pragnieniem zostania marynarzem i wypływa w rejs ze swoim przyjacielem. Niestety podczas wyprawy, ich statek rozbija się i Robinson, zdany na siebie, trafia na statek kapitana Smitha. Razem z nim wypływa na ocean. Przytrafia się mu kolejny wypadek i tym sposobem Robinson dostaje się na bezludną wyspę i żyje tylko dzięki roślinom, które tam znajduje. Zostaje na niej przez wiele lat. Poznaje Piętaszka, psa Friend'a i papugę Polly, po czym udaje mu się wrócić do domu. Książka jest ciekawa i polecam ją wszystkim.
wiĂŞcej »