Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Kopciuszek

Autor:
Wydawnictwo:
Siedmioróg
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371622298
Liczba stron:
29
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Eragon - Christopher Paolini

Fantastyka. Choć nie klasyczna, trudno porównywać na przykład z Tolkienem, czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Książka napisana przez nastolatka, który tworząc dał upust nieskrępowanej, młodzieńczej fantazji. Nastoletni Eragon znajduje w górach dziwny kamień. Z biegiem czasu okazuje się, że kamień ten jest smoczym jajem. Z posiadania smoka wypływa wiele konsekwencji, o których istnieniu Eragon nie miał nawet pojęcia. Razem ze smoczycą Saphirą wyruszają w podróż pełną przygód. Polecam nie tylko miłośnikom książek fantasy.
wiĂŞcej »