Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Umysł w potrzasku - Brian Aldiss

Z okładki:
Sławny kompozytor zostaje wplątany w morderstwo tajemniczej przepięknej dziewczyny. Przy ofierze znajduje dokumenty o zadziwiającej treści. Wprowadzają one wrażliwy umysł muzyka w szczególny stan.
Wydaje się, że zostaje przeniesiony w świat przyszłości, w którym władzę sprawuje faszystowski dyktator Republik Brytyjskich Wszech-Rzeszy, wykorzystujący telepatów do kontroli umysłów wszystkich mieszkańców Ziemi. Druga część jego świadomości zmierza w przestrzeń i przenosi go w realia niebezpiecznej misji w Kosmosie.
Powieść staje się magicznym trójkątem, który zniewala i wciąga czytelnika w sam środek osobistej i politycznej konspiracji, wstrząsającej jego koncepcją rzeczywistości.
[Varia-Apd, 1993]
wiĂŞcej »