Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Czarny obelisk - Erich Maria Remarque

Książka magiczna. Realia małego niemieckiego miasteczka w czasach galopujacej powojennej inflacji naprawdę nie były wesołe. Jednak widziane oczami dwudziestokilkulatka wyglądają absurdalnie, poetycznie i zabawnie. Problemy marketingowe zakładu pogrzebowego mieszają się tu z sercowymi. Miejscowy klub poetycki dyskutuje o sprawach wzniosłych w drodze do zamtuza. Izabela myli Rolfa z Rudolfem i nie słucha doktora twierdząc, że o tylko sowa, która się poci. A kochanka szewca wyciąga gwoździe ze ściany żelaznym chwytem muskularnych pośladków.
wiĂŞcej »