Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Spóźnieni kochankowie - William Wharton

Kolejna znakomita książka amerykańskiego autora bestsellerów, Williama Whartona. Jest to historia romansu mężczyzny w średnim wieku ze starsza kobietą. Jack poznaje Mirabelle w Paryżu, dokąd udał się w poszukiwaniu sensu życia. Starsza, niewidoma kobieta pomaga mu spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, niż dotychczas. Także życie Mirabelle zmienia się diametralnie od dnia spotkania z Jackiem. Ich romans zostaje jednak brutalnie przerwany, gdy kobieta zacznie umierać... Bardzo oryginalna książka, która porusza ważne problemy współczesnego świata. Akcja toczy się w romantycznym klimacie paryskich parków i uliczek. Powieść napisana ciekawie, skłaniająca do przemyśleń, lecz nie melodramatyczna.
wiĂŞcej »