Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Sztuka kochania - Michalina Wisłocka

Książka przypadkiem trafiła w moje ręce ponad 6 lat temu, właśnie to wydanie z 1985 roku. I bardzo się z tego cieszę. Ten swojego rodzaju poradnik traktuje o wszystkich aspektach miłości i seksu. Od tak przyziemnych jak antykoncepcja poprzez krótką anatomię człowieka, jego układ nerwowy, a następnie emocje, uczucia, zmysły, nie pomijając tak ważnych tematów jak przekwitanie. Wisłocka nie próbuje w niej pokazywać jak być powinno, ale wskazuje, na co należy zwrócić uwagę, aby ta sfera naszego życia jaką jest seks, była satysfakcjonująca i cieszyła obie strony. Najważniejszy chyba jest tu tytuł, bo miłość to zabawa, ale przede wszystkim sztuka.
wiĂŞcej »