Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Córka opiekuna wspomnień - Kim Edwards - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Pożeracz ciepła - Juliusz Stefan Znamierowski

Pracownik naukowy pewnego instytutu chemicznego w Monachium przypadkowo wpada na trop odkrycia zupełnie nowego preparatu, któremu daje nazwę "pożeracz ciepła". Wynalazek początkowo wydaje się dobrodziejstwem dla ludzkości, jednak wkrótce, ku przerażeniu naukowca, okazuje się, że preparat, po pewnych modyfikacjach, może być wykorzystany również jako straszliwa broń masowej zagłady. Tajemniczym wynalazkiem zaczynają interesować się służby specjalne i wywiad przemysłowy... Na kanwie znanego od czasów Verne'a motywu literackiego autor snuje rozważania o roli nauki w rozwoju społeczeństw i odpowiedzialności moralnej badaczy. [Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1983]
wiĂŞcej »