Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Córka opiekuna wspomnień

Autor:
Tłumacz:
Jacek Wietecki
Wydawnictwo:
Videograf II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788371834523
Liczba stron:
464
Rok wydania:

Słowa: bestseller
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Księżniczka imprezuje - Meg Cabot

Mia jako przewodnicząca samorządu szkolnego Liceum im. Alberta Einteina radzi sobie całkiem nieźle... do czasu, gdy okazuje się, że samorząd zbankrutował. Jak uzbierać tak dużą sumę pieniędzy? Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi Grandmare... Pojawia się też kolejny problem - Mia martwi się, że nie jest imprezową dziewczyną, a jak na złość jej chłopak Michael urządza imprezę z prawdziwego zdarzenia! Jak zachowa się księżniczka? Czy poprosi o pomoc swojego największego wroga - Lanę Weinberger? A może przeżyje największe ośmieszenie swojego życia? Kolejna ciekawa część 'Pamiętnika...'. Warto przeczytać.
wiĂŞcej »