Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Najpiękniejsze erotyki - Tetmajer, Leśmian, Poświatowska - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Najpiękniejsze erotyki

Autor:
Wydawnictwo:
Publicat
Okładka:
twarda
ISBN:
9788373419841
Liczba stron:
50
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->poezja

Słowa: brak

ocena: 8.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Drewniany różaniec - Natalia Rolleczek

Drewniany różaniec – biograficzna powieść Natalii Rolleczek. Zakopane, zakon sióstr Fenicjanek, lata 1931-1933. „Wesoły pokój, utkany barwnymi kilimami, oszklona weranda z widokiem na Tatry…” [N. R. Drewniany różaniec] to tylko mrzonka, złudzenie. Tragiczna rzeczywistość bardzo szybko rozwiewa naiwne dziewczęce marzenia topiąc je w rynsztoku życia. Bieda i upokorzenie, bezduszne klasztorne życie sierot. W obskurnym sierocińcu dziewczynki szybko przekonują się, że pod blichtrem religijności i miłości ukryta jest hipokryzja i bezwzględność. Tak w kilku słowach można streścić historię dwóch sióstr opisaną w „Drewnianym różańcu”. W opisie tragicznego życia Tali i Łucji na światło dzienne wywleczone zostało to co jest do tej pory skrzętnie skrywane. Życie Izy było tylko wspomnieniem.
wiĂŞcej »