Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Najpiękniejsze erotyki

Autor:
Wydawnictwo:
Publicat
Okładka:
twarda
ISBN:
9788373419841
Liczba stron:
50
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->poezja

Słowa: brak

ocena: 8.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Till salu: Flickan från Moldavien - Erik Eriksson (kryminał do nauki szwedzkiego)

Książka napisana łatwym językiem szwedzkim, specjalnie przystosowana dla osób uczących się języka. Kryminalny wątek wciąga i dostarcza emocji, a jednocześnie uczysz się szwedzkiego, przy czym nie zniechęcasz się zbyt trudnym językiem, na który natrafiłbyś w większości zwykłych książek. Polecam! Zaczyna się tak: Rybacy znajdują w morzu dziewczynę z kulą w szyi. Kto ją zabił? Policja ściga szajkę zajmującą się przemytem do Szwecji dziewczyn, które zmuszane są do prostytucji. Dwoje policjantów dociera do dziewczyny, która chce zdemaskować szajkę. Bandyci zrobią jednak wszystko by ją unieszkodliwić...
wiĂŞcej »