Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Najpiękniejsze erotyki

Autor:
Wydawnictwo:
Publicat
Okładka:
twarda
ISBN:
9788373419841
Liczba stron:
50
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->poezja

Słowa: brak

ocena: 8.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Księga strachów - Zbigniew Nienacki

Ile jest tomów Pana Samochodzika? Czy wszystkie były na dobrym poziomie? Na te pytania nie znam odpowiedzi. Ale wiem, że "Księga Strachów" to powieść, która z pewnością spodoba się młodzieży. Jest ona inna od poprzednich i następnych książek z serii Pan Samochodzik. Fabuła jest niezła - Harcerze mówią Panu Samochodzikowi o zabawie, która polegała na przychodzeniu w nocy do miejsc, w których podobno straszy. Jeśli nie jest to prawdą, to stawiają tabliczkę z napisem "Tu nie ma duchów". Podczas zabawy wszyscy dowiadują się o niejednej tajemnicy i poradzić sobie z wieloma problemami. Młodszego czytelnika ta książka powinna wciągnąć. Polecam!
wiĂŞcej »