Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Radość seksu. Poradnik wykwintnej sztuki miłosnej

Autor:
Wydawnictwo:
kwadrat
Okładka:
twarda
ISBN:
9788385151050
Liczba stron:
273
Rok wydania:

Słowa: seks
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien

Debiutancka powieść jednego z pionierów gatunku fantasy - J.R.R. Tolkiena. Autor zabiera nas w podróż po wykreowanej przez siebie baśniowej krainie - Śródziemiu. Zapoznaje nas z rasami zamieszkującymi Śródziemie. Poznajemy Elfy, Krasnoludów, Hobbitów i przedstawicieli Isturi - Gandalfa. Wraz z Bilbem, gromadką Krasnoludów i Gandalfem wyruszamy w podróż do Samotnej Góry, by odzyskać skarby Krasnoludów. Po drodze znajdujemy wraz z Bilbem magiczny pierścień, który w napisanej 15 lat później w trylogii "Władca Pierścieni" stanie się tym jedynym... Pozycja obowiązkowa przed czytaniem trylogii.
wiĂŞcej »