Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Radość seksu. Poradnik wykwintnej sztuki miłosnej

Autor:
Wydawnictwo:
kwadrat
Okładka:
twarda
ISBN:
9788385151050
Liczba stron:
273
Rok wydania:

Słowa: seks
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Siostrzeniec Kundery - David Foenkinos

"Siostrzeniec Kundery" to błyskotliwy debiut powieściowy francuskiego pisarza i scenarzysty młodego pokolenia, duchowo spokrewnionego z Gombrowiczem. Od koligacji zresztą, fałszywych i prawdziwych, aż roi się w tej powieści. Do Paryża przyjeżdża z Pragi Konrad - rzekomy siostrzeniec Milana Kundery. Od sławnego wuja, przyzwyczajonego do najazdów fałszywych kuzynów, otrzymuje lokum i zaczyna żyć na własny rachunek. Poznaje go narrator powieści i z miejsca się w nim zakochuje. Konrad bowiem jest postacią niezwykłą: "pozbawiony zarostu i uśmiechnięty, wydzielał z siebie idiotyzm odsyłający do ery człowieka pierwotnego, do czasów, kiedy wszystko było miłością lub nienawiścią". Narrator jest w trudnej sytuacji, bo właśnie porzuciła go Teresa, kobieta jego życia. Postanawia odzyskać narzeczoną, sprowadzając Konrada do mieszkania, które dzieli z nią mimo rozstania - wie bowiem, że Teresa żywi niespełnione uczucia macierzyńskie. Czy mu się uda i co z tego wyniknie?. W barwnej galerii postaci Foenkinosa pojawia się także dwaj Polacy. Oni również, oszuści podający się za filmowców, mają swój udział w tej zwariowanej, sentymentalno-surrealistycznej historii. [Sic!, 2005]
wiĂŞcej »