Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Praktyczna teoria negocjacji - Paweł J. Dąbrowski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Praktyczna teoria negocjacji

Autor:
Wydawnictwo:
Sorbog
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788385237044
Liczba stron:
126
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Trucizna królewska - Maurice Druon

Kolejny, trzeci już tom cyklu historycznego Maurice Druona "Królowie przeklęci", ukazującego jedną z najburzliwszych i najciekawszych epok w historii Francji, okres panowania ostatnich Kapetyngów (lata 1314-1342). W powieści śledzimy pogłębiający się coraz bardziej kryzys władzy królewskiej. Maurice Druon (...) stara się odtworzyć okres panowania najstarszego syna Filipa Pięknego - Ludwika X Kłótliwego. (...) Tom niniejszy odznacza się ogromnym bogactwem realiów obyczajowych: podróże średniowieczne, zasady dokonywania i organizowania wypraw wojennych, opisy uroczystości koronacyjnych (...); wszystko to sprawia, że książka Maurice Druona, pisarza beletrysty, naukowca i psychologa, w sposób przystępny i pasjonujący ukazuje okres rozkwitu feudalizmu we Francji. (Wydawnictwo Literackie, 1977)
wiĂŞcej »