Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Praktyczna teoria negocjacji

Autor:
Wydawnictwo:
Sorbog
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788385237044
Liczba stron:
126
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wieszać każdy może - Andrzej Pilipiuk

Najnowsza (piąta już) część przygód Jakuba Wędrowycza - wioskowego egzorcysty i wytrwałego łowcy wampirów. Nie brakuje tu typowych dla Andrzeja Pilipiuka wyśmienitych dialogów i tak lubianej przez fanów atmosfery absurdu połączonej z realistycznym (niestety...) obrazem polskiej wsi na tzw. ścianie wschodniej. Niestety, moim zdaniem, humor wędrowyczowski trochę blaknie, nie śmieszy jak w pierwszych opowiadaniach. Być może po prostu się przejadł. Albo ja dorosłam(?!). Oprócz wyczynów Wędrowycza w wydaniu znajdziemy również perypetie Wieśmina - bohatera stworzonego przez debiutanta - Michała Smyka, zwycięzcę konkursu literackiego „U nas za stodołą".
wiĂŞcej »