Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Praktyczna teoria negocjacji

Autor:
Wydawnictwo:
Sorbog
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788385237044
Liczba stron:
126
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Przygoda z owcą - Haruki Murakami

Iście Kafkowska rzeczywistość w japońskim wydaniu - tak najkrócej mogłabym określić tę książkę. Jej akcja jest wartka, porywająca, kryje tajemnice i metafizyczne wątki. Z niecierpliwością czekam, aż któryś z mistrzów obrazu takich jak Lynch przeniesie ją na duży ekran. Bez wątpienia byłoby to wielkie wyzwanie dla reżysera i scenarzysty, ale zapewne owocne. Główny bohater uwikłany w absurdalną sprawę związaną z tajemniczym zdjęciem owcy rozwiązuje zagadkę, która nie tylko tworzy nowy epizod w jego monotonnym życiu, ale i odmienia je i daje siłę do rozpoczęcia nowego etapu. To poniekąd historia z cyklu katharsis, ale i mocno mieszająca w umyśle czytelnia, który zostaje absolutnie pochłonięty przez akcje. Szczerze polecam nałogowym myślicielom, fanom kryminałów i absurdu.
wiĂŞcej »