Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Leksykon gier planszowych

Autor:
Wydawnictwo:
Kalliope
Okładka:
twarda
ISBN:
9788385549727
Liczba stron:
254
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: rom3k

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Doły - Louis Sachar

Stanley Yelnats w wyniku pomyłki sądowej zostaje skazany na półtoraroczny pobyt w obozie poprawczym. Surowa dyrektorka stosuje tu jako metodę wychowawczą niewolniczą pracę. Nieletni pod palącym słońcem codziennie kopią doły w płaskiej, nieprzyjaznej pustyni, która jest pozostałością wyschniętego jeziora. Jednak prawdziwy cel tej morderczej harówki okazuje sie zupełnie inny niż "naprawa charakterów"... Pobyt Stanleya w obozie, przyjaźń z murzyńskim chłopcem, wreszcie ich dramatyczna ucieczka i nieoczekiwane zakończenie całej historii tworzą opowieść, która przez cały czas trzyma czytelnika w napięciu, każąc mu się niemal identyfikować z bohaterami i razem z nimi przeżywać niebezpieczne przygody. [Prószyński i S-ka, 2003]
wiĂŞcej »