Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Tańczący z dzikami

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo "Łowiec Polski"
Okładka:
miękka
ISBN:
9788385603436
Liczba stron:
84
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Przeminęło z wiatrem - Margaret Mitchell

Niesamowita powieść osadzona w czasach wojny secesyjnej. Poruszająca historia dwojga ludzi o niezwykłych temperamentach i wyrazistych osobowościach. Przedstawione w przystępny sposób losy twardej i nieco odbiegającej od tamtejszych kanonów zachowań Scarlett oraz czarnej owcy rodu Butlerów - Rhett'a. Niezwykła książka o gwałtownej miłości, cierpieniach, bólu, a także żywocie ówczesnych mieszkańców Ameryki. Klasyka, która trafia w serca milionów, a na pewno bardziej wrażliwej części czytelników, pozycja niezbędna na półce każdego wielbiciela romansu i nie tylko.
wiĂŞcej »