Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Tańczący z dzikami

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo "Łowiec Polski"
Okładka:
miękka
ISBN:
9788385603436
Liczba stron:
84
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Siewca wiatru - Maja Lidia Kossakowska

Pierwszy rozdział powieści Kossakowskiej można było przeczytać w opowiadaniach pt. "Obrońcy Królestwa", w których autorka przedstawiała nam bohaterów, występujących w powieści, lecz nie tylko. Po zapoznaniu się z nimi, powieść czyta się zdecydowanie łatwiej. Powieść opowiada o świecie aniołów, które tak naprawdę w niewielkim stopniu różnią się od ludzi. Tak samo czują, tak samo cierpią i kochają. Daimon Frey, Anioł Zagłady został wskrzeszony przez Pana, jednak nie do końca wiadomo w jakim celu. Wkrótce okazuje się, że zbliża się Mrok, z którym Anioły muszą sie zmierzyć, także Daimon. Wtedy okazuje się, że Anioły nie zawsze są tak anielskie, a strąceni do piekła mają czasami bardziej litościwe serca. Bardzo dobra powieść. Polecam serdecznie. Dobry styl i język, naprawdę książka godna przeczytania.
wiĂŞcej »