Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Tańczący z dzikami

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo "Łowiec Polski"
Okładka:
miękka
ISBN:
9788385603436
Liczba stron:
84
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wielki rybak - Lloyd C. Douglas

[z okładki]
Lloyd C. Douglas (1877-1951), pisarz amerykański, znany jest polskiemu czytelnikowi głównie jako autor "Szaty", powieści, która stała się bestsellerem zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w naszym kraju.
"Wielki Rybak", opowieść o św. Piotrze nawiązująca do pewnych wątków zawartych w "Szacie", to historia wybrania przez Chrystusa zwykłego człowieka pełnego wad i słabości, historia wewnętrznej przemiany obfitującej w dramatyczne wzloty i upadki, historia dojrzewania do swego powołania.
Epicki rozmach - akcja rozgrywa się w realiach starożytnej Palestyny, Arabii i Rzymu - barwna, szybka narracja i żywy styl to niewątpliwie walory powieści przesądzające o jej sukcesie czytelniczym. [PAX, 1990]
wiĂŞcej »