Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Tańczący z dzikami

Autor:
Wydawnictwo:
Wydawnictwo "Łowiec Polski"
Okładka:
miękka
ISBN:
9788385603436
Liczba stron:
84
Rok wydania:

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Kroniki Jakuba Wędrowycza - Andrzej Pilipiuk

Jakub Wędrowycz, egzorcysta-amator, bimbrownik, którego zna cała Polska (ba, może i cały świat!). Wszystko dzięki jego niezwykłym umiejętnościom. Tylko on potrafi wytworzyć najlepszy bimber w okolicy (chociaż złośliwi mówią, że to najgorsze, co w życiu pili – oczywiście, po wyrażeniu takiej opinii jakubowy bimber będzie zapewne jednym z ostatnich alkoholi, jaki w życiu pili), pokonać wampira czy wbić osikowy kołek zbyt żywotnym truposzom. Nie straszne mu żadne potwory! A więc... masz problem? Zgłoś się do Jakuba Wędrowycza - jeżeli oczywiście niestraszne Ci jego niezawodne metody działania i nałożone na niego ekskomuniki (sztuk 7). „Kroniki Jakuba Wędrowycza” to pierwszy z pięciu dotychczas wydanych zbiorów opowiadań Andrzeja Pilipiuka. Cała seria zawiera około 60 opowieści. Każda z nich, znajdująca się na krawędzi bezsensu i poczucia humoru zabiera nas w fantastyczny świat Jakuba. Czy można polecić te książki? Oczywiście! Powinny spodobać się nie tylko fanom fantastyki, ale i również zwykłym zjadaczom chleba, którzy czytują raczej książki o innej tematyce, przede wszystkim ze względu na niespotykany humor, jakim okraszone są przygody tytułowego bohatera i jego kumpli. Już samo zlokalizowanie akcji – wschodnie tereny Polski, tuż tuż przy ukraińskiej granicy – zapewnia masę zabawnych wydarzeń (choćby dlatego, że kto inny, jeśli nie Jakub potrafi poskromić ukraińską mafię?). Dlatego... polecam serdecznie!
wiĂŞcej »