Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moloch. Krytyczna historia Stanów Zjednoczonych

Autor:
Wydawnictwo:
Uraeus
Okładka:
twarda
ISBN:
9788385732280
Liczba stron:
368
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->historyczna

Słowa: krytyka, historia, usa

Książka poszukiwana przez: ramsiki, nutkab, rom3k
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Jutro mnie pokochasz - Pamela Norton

Kiedyś moja mama powiedziała mi, że czytała tę książkę już kilkadziesiąt razy, lecz za każdym razem inaczej ją odbiera, dostrzega nowe rzeczy i przede wszystkim ta książka motywuje ją do działania. Nie wierzyłam. Po przeczytaniu moja ocena zmieniła się radykalnie. Książka opowiada o losie dziewczyny - Liz Hartley , która wychowała się w biednej dzielnicy dużego miasta. Jej życie jest pasmem niepowodzeń, życie seksualne jest ograniczone, a ze względu na nieciekawy wygląd i brak wykształcenia, nie może dostać żadnej dobrze płatnej pracy. Na dodatek jej jedyna krewna umiera. Biedne dziewczę płacze nad swoim nieciekawym losem, gdy do sklepu, w którym pracuje wchodzi elegancki nieznajomy. To on zmienił jej całe życie. I nie dlatego, iż niczym z telenoweli oboje się w sobie zakochali lub on postanowił jej pomóc. To jego słowa zmieniły jej podejście do życia. Powiedział, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można to osiągnąć, ale potrzebna jest przy tym praca, a nie bezczynne czekanie na traf szczęścia. On zapomniał o niej po wyjściu, ona zapamiętała jego słowa i gorliwie dążyła do poprawy swojego życia. Jeśli chcecie wiedzieć, czy Liz udało się osiągnąć sukces, zapraszam do lektury. Książka jest ciekawa i wciągająca. Gorąco polecam !!
wiĂŞcej »