Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Moloch. Krytyczna historia Stanów Zjednoczonych

Autor:
Wydawnictwo:
Uraeus
Okładka:
twarda
ISBN:
9788385732280
Liczba stron:
368
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->historyczna

Słowa: krytyka, historia, usa

Książka poszukiwana przez: ramsiki, nutkab, rom3k
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Gramatyka angielska w ćwiczeniach - A. Prejbisz, B. Jasińska, St. Kryński.

Książka ta to ogromny zbiór ćwiczeń z zakresu gramatyki angielskiej - począwszy od rzeczowników (np. liczba pojedyncza, mnoga, rodzaj, dopełniacz saksoński), przedimków (np. forma i zakres użycia przedimków), przez czasowniki posiłkowe i ułomne, tworzenie i użycie czasów, szyk zdań, konstrukcje zastępujące zdania podrzędne, a skończywszy na okresach warunkowych czy mowie zależnej. Nie sposób tu przytoczyć nawet części opracowanego materiału. Całość tworzy ogromny zbiór ćwiczeń, przydatny dla każdego chcącego dobrze nauczyć się języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu. Na końcu książki odpowiedzi do wszystkich zadań.
wiĂŞcej »