Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 The Kelly Family : historia supergrupy - Peter Wendling - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

The Kelly Family : historia supergrupy

Autor:
Tłumacz:
Sylwia Czesna
Wydawnictwo:
In Rock
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386365098
Liczba stron:
136
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie

Słowa: kelly, family

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Kłamca - Jakub Ćwiek

Książka słaba, rozczarowała mnie bardzo. Po przeczytaniu zachęcającej notki umieszczonej na okładce przystąpiłam do lektury pełna oczekiwania na ciekawą, innowatorską powieść. Mieli być nordyccy bogowie, zastępy niebieskie (bardzo popularny temat po sukcesie pani Kossakowskiej), a co jest...Loki- bóg kłamca heros- na miarę terminatora (do którego autor nawiązuje), aż dziw bierze w jaki sposób jego boscy towarzysze byli w stanie go zakuć w kajdany? Loki zamiast być barwną i dowcipną postacią, jest drażniącym cwaniaczkiem. Anioły drętwe, archanioł Domnik budowniczy między umysłowych autostrad?! Przecież to anioł uzdrawiania. Książkę uznałabym za przeciętną, gdyby nie opowiadanie "Galeria". Loki zmieniony w ponętną blondynkę pyta archanioła Gabriela, czy mężczyźni patrzą się na jego tyłek?! Humor nie trafiający do mnie. Jeśli miałabym coś polecić to opowiadania "Cicha noc" i "Egzorcysta". Zdecydowanie lepiej o aniołach pisze Kossakowska. Niedawno dostałam 2 część, może będzie lepsza...
wiĂŞcej »