Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nasza Pani...: Relacje z nauczycielami we wspomnieniach byłych uczniów

Autor:
Wydawnictwo:
WiNG
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386747566
Liczba stron:
177
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Sumienie - Zbigniew Nienacki

Bardzo dobra, poruszająca problemy etyczne powieść psychologiczna autora znanego szerszej publiczności przedewszystkim z cyklu o przygodach Pana Samochodzika. W tym utworze Nienacki zajmuje się problematyką zupełnie inną. Bohaterem książki jest Piotr, człowiek wrażliwy, który, jako ławnik przyczynia się do wydania wyroku śmierci na mordercę dwóch staruszek. Rodzi to w nim narastające z czasem wyrzuty sumienia, które bezskutecznie próbuje zagłuszyć. Nienacki zmusza czytelnika do zastanowienia się nad moralnm aspektem kary śmierci, ukazuje, iż w tej kwestii niejasne pozostaje, czy jest to już tylko zemsta, czy jeszcze sprawiedliwość... Książka zdecydowanie warta przeczytania, szczególnie teraz, gdy kwestia ta stale powraca na forum publiczne.
wiĂŞcej »