Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Nasza Pani...: Relacje z nauczycielami we wspomnieniach byłych uczniów - Teresa Wróbel - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nasza Pani...: Relacje z nauczycielami we wspomnieniach byłych uczniów

Autor:
Wydawnictwo:
WiNG
Numer wydania:
I
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386747566
Liczba stron:
177
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->biografie
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Uciekinierka - Jude Deveraux

Swoją karierę czytelniczą zaczęłam od "Ojca chrzestnego", ale to od Jude Deveraux rozpoczęło się moje zainteresowanie romansami. Wprawdzie "Uciekinierka" nie jest jej najciekawszą pozycją, gdyż za taką uważam "Wyzwoloną", to nie oznacza też, że jest najgorsza. Nadal w samej historii tkwi urok, który można zaobserwować w powieściach tej autorki. Bohaterka dojrzewa na naszych oczach, co wysoko sobie cenię. Jest to wielki plus, gdyż w wielu pozycjach autorki personifikują swoich bohaterów, tworząc z nich osoby idealne, inteligentne i piękne. W tym przypadku poznajemy dziecinną bohaterkę, której kroki są nieprzemyślane, a samoocena niska. Przemienia się niczym brzydkie kaczątko w łabędzie, w kobietę samowystraczalną i doświadczoną. Jest to powieść urokliwa, przyjemna i dodająca sił.
wiĂŞcej »