Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

O pedagogice

Autor:
Tłumacz:
Dorota Sztobryn
Wydawnictwo:
Dajas
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386752102
Liczba stron:
105
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->filozofia

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: dawidbadura

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Bajki robotów - Stanisław Lem

Trudno jest napisać kilka słów o książce która była jedną z pierwszych lektur dzieciństwa. A tą właśnie pozycję przeczytałem pierwszy raz mając 9-10 lat. I chyba ona zdecydowała o moim zainteresowaniu fantastyką. Książka pochodzi z wczesnego okresu twórczości Lema. Nie ma w niej filozofii i wizjonerstwa dojrzałego pisarza. Po prostu bajeczki. Tylko bohaterami tych bajek są roboty. Między innymi zabawne przygody dwóch robotów - konstruktorów, Trurla i Klapaucjusza, które najbardziej utkwiły mi w pamięci. Książka nie wniesie może w życie czytelnika nowych doświadczeń, ale na pewno przyniesie chwilę miłego odpoczynku. Polecam zarówno młodzieży jak i dorosłym.
wiĂŞcej »