Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

O pedagogice

Autor:
Tłumacz:
Dorota Sztobryn
Wydawnictwo:
Dajas
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386752102
Liczba stron:
105
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->filozofia

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: dawidbadura

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Czy pani wierzy w UFO - Jan Lewandowski

W czasie przyjęcia urządzonego przez inżyniera Instytutu Mleczarskiego z okazji powrotu z Karaibów, jeden z jego uczestników zauważył na niebie gwiazdę, której nigdy tam nie było. Czyżby to było UFO? Na drugi dzień w Instytucie zaczyna wariować suprema (taka namiastka komputera, a w owym czasie szczyt techniki). Na jego czytniku wyskakują nieprawdopodobne liczby i jakieś niedorzeczne wiadomości. Na niebie pojawiają się jakieś małe baloniki. Powiadomiona milicja rozpoczyna śledztwo. Nieopodal miejsca, które jest obiektem zainteresowania milicjantów, następuje potężna eksplozja tak potężna, że niszczy okoliczny bar. Pomimo licznych i wielkich utrudnień udaje się dzielnym milicjantom rozwiązać zagadkę tych niesamowitych zjawisk.
wiĂŞcej »