Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

O pedagogice

Autor:
Tłumacz:
Dorota Sztobryn
Wydawnictwo:
Dajas
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788386752102
Liczba stron:
105
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura popularnonaukowa->filozofia

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: dawidbadura

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Widmo - Boileau Pierre & Narcejac Thomas

Pozornie fabuła jakich wiele: on ma żonę i kochankę, żona ma polisę na życie, a kochanka chrapkę na pieniądze. Co z tego może wyniknąć, każdy sie domyśla. Kochankowie układają misterny plan w celu pozbycia się żony. Historia wydaje się banalna, ale nie tym razem! Niespodziewanie ciało zamordowanej kobiety znika. Wszystko wskazuje na to, ze ona jednak żyje, odwiedza nawet rodzinę, widzą ją sąsiedzi...Dla mężczyzny jest to początek koszmaru. Już sam nie wie, czy wszystko nie jest tylko i wyłącznie wytworem jego umysłu, pogrążającego się z dnia na dzień w coraz większym szaleństwie. Świetnie nakreślone portrety psychologiczne bohaterów, sugestywnie opisane stany psychiczne mężczyzny popadającego w coraz większą rozpacz i szaleństwo, wartka akcja i przede wszystkim zaskakujący finał. Jeżeli lubisz dobrze napisane kryminały i uważasz się za konesera gatunku, a tej książki jeszcze nie czytałeś, koniecznie po nią sięgnij. Naprawdę warto!
wiĂŞcej »