Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Bohiń - Tadeusz Konwicki

Książka wyjątkowa w twórczości Tadeusza Konwickiego. Autor przenosi nas w czasie i w piękny sposób portretuje swoją babkę. Powieść jest pełnym uroku i subtelności świadectwem dojrzałości, elegancji i duchowego ciepła. Wędrówka w czasie i pobyt w tytułowej Bohini jest dla czytelnika przeżyciem wzniosłym, głębokim i pozostawiającym niezatarty ślad w pamięci. Książka będąca fikcyjną projekcją wyobrażeń i oczekiwań Konwickiego jest lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy lepiej pragną poznać autora. Bo jest "Bohiń" przede wszystkim powieścią bardzo osobistą i przejmującą. Ukazuje świat marzeń, w którym można się schronić, w którym czas płynie zupełnie innym rytmem i w którym wszystko ma swe własne miejsce i nic nie jest przypadkowe.
wiĂŞcej »