Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Rodowód człowieka uzupełniony - Wanda Stęślicka, ilustr. Tadeusz Pietrzyk

Paleoantropologia to jedna z młodszych gałęzi wiedzy. Prowadzone badania i wykopaliska przynoszą coraz to nowe materiały, które potwierdzają tezę, że proces ewolucyjnego kształtowania się gatunku ludzkiego jest poznawalny. Książka zawiera informacje, opracowane na podstawie najnowszych osiągnięć naukowych [pamiętajmy, że było to pisane w 1964 roku - K.], o tym: kiedy powstał człowiek, jakie były koleje jego rozwoju, jakie były jego narzędzia, jak wyglądał, jak rekonstruujemy jego wygląd. Dla Czytelnika polskiego najbardziej interesujące będą wiadomości o wykopaliskach kości i narzędzi ludzi pierwotnych z terenu Polski, na których przykładzie autorka przedstawia historię ewolucji od prymitywnych istot człekokształtnych do przedstawiciela Homo sapiens.
wiĂŞcej »