Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości / - prof. dr hab. Marek Belka i inni - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Konkwista - Waldemar Łysiak

Gangsterka polityczna - tak najkrócej można by opisać treść tej książki. Łysiak bawi czytelnika opowieścią o pewnej awanturniczej wyprawie w głąb Afryki. Opowieść byłaby lekka, gdyby nie chodziło o wyprawę wojenną i gdyby w grę nie wchodziła (jak zwykle) polityka, której areną staje się puszcza w okręgu Keya, na granicy Tangalandu. Dla czytelnika jest tu dużo wartkiej akcji, trochę sensacji w stylu Jamesa Bonda, trochę wojny w stylu Wietnamu i spora dawka humoru w stylu Łysiaka. Nawet i wątek miłosny się pojawia pomiędzy intrygami wielkich mocarstw. Prawie nie spotykamy tu typowych dla autora dygresji, akcja toczy się szybko, choć do końca nie wiadomo, do jakiego celu nas doprowadzi. Lektura wspaniale uzupełnia nam pojęcie o prozie Łysiaka. Jeśli ktoś lubi prozę sensacyjną, "Konkwista" z pewnością go usatysfakcjonuje.
wiĂŞcej »