Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Świadomość samego siebie - Peter Lauster

Z okładki: Świadomość samego siebie nie jest cechą wrodzoną. Rozwija się stopniono, począwszy od wczesnego dzieciństwa, poprzez lata szkolne, wczesną młodość, aż po wiek dojrzały. Miliony ludzi na świecie cierpią z powodu problemów, których przyczyną jest niedostateczna znajomość własnego charakteru. Tym właśnie zagadnieniom poświęcił swoją książkę Peter Lauster. W pierwszej części autor rozpatruje tło i przyczyny powstania w człowieku niższej wartości. Tematem drugiej części jest analiza osobowości metodą samoobserwacji i samooceny. Ten rodzaj autotreningu umożliwi czytelnikowi zmianę sposobu myślenia, a także postawy wobec siebie i otoczenia.
wiĂŞcej »