Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości / - prof. dr hab. Marek Belka i inni - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Demon ciemności - Tanith Lee

Tanith Lee wprowadza nas do niezwykłego, baśniowego świata czasów, gdy Ziemia była jeszcze płaska. Jest to świat stworzony przez obojętnych bogów, plac zabaw dla Władców Ciemności, przynoszących na nią czary i piękno, rozpacz i strach w różnych proporcjach. Bohaterem „Demona Ciemności” jest Ażrarn, Pan Nocy, który daje upust niezrozumiałym również dla siebie samego pragnieniom i chociaż posiada jeden z najwspanialszych pałaców podziemi i jest uwielbianym przez demony Księciem, ciągle musi wracać na powierzchnię Ziemi. Wiele wieków czy nawet tysiącleci zajmuje mu zrozumienie siebie, a gdy na Ziemi pojawi się niszczycielska potęga i ludzkości zagrozi wyginięcie, będzie musiał z oprawcy, odczuwającego przyjemność tylko z zadawania cierpienia i obmyślania zemst, w obrońcę. Powieści Tanith Lee są nazywane „high fantasy w swym najszlachetniejszym wydaniu”, dla mnie to jednak typowe baśnie pisane wspaniałym poetyckim językiem, pełne piękna i okrucieństwa w najbardziej wyrafinowanych formach. A także, jak to baśnie, zakończone najczęściej morałem: nie ufać demonom, nie prosić ich o nic i drżeć, gdy demon jednak spełnia prośbę. Jedynym minusem jest niedosyt, jaki odczuwa się po przeczytaniu 1 tomu „Opowieści z Płaskiej Ziemi”. Wszystkie książeczki cyklu nie są zbyt grube, a do tego chyba tylko dwie zostały wydane w Polsce, co mam nadzieję, że się zmieni.
wiĂŞcej »