Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ekonomia stosowana : zeszyt ćwiczeń do podręcznika z podstaw przedsiębiorczości /

Autor:
Wydawnictwo:
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788388565281
Liczba stron:
124
Rok wydania:
ocena: 3.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Chwała córy królewskiej - Bruce Marshall

Do niedawna książki Jana Grzegorczyka uważałam za pionierskie w dziedzinie nazywania rzeczy po imieniu, pokazywania stron dobrych i stron złych Kapłaństwa. Pani Małgorzata Musierowicz pokazała mi jednak paluszkiem w jednym ze swoich felietonów we Frywolitkach że 60 lat temu też poruszano ten temat. Bardzo jej dziękuję! Polecam książke Marshalla każdemu kto zmaga się ze sprzecznościami pomiędzy formalizmem i hierarchią Kościoła Katolickiego a miłością do Boga i drugiego człowieka. Postać dobrodusznego księdza z malej parafii jest po prostu przepiękna i godna naśladowania. Niesamowita książka która skłoni mnie zapewne do poszukiwania innych pozycji tego autora.
wiĂŞcej »