Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Co to znaczy...

Autor:
Wydawnictwo:
Literatura
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788389409386
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bietka, arminy
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Mroki puszczy - Salvatore R. A.

Najsłabszy, drugi tom Pięcioksiągu Cadderly'ego. Słaby nie tylko jako część cyklu, ale przede wszystkim jako książka. Mówiąc bardziej treściwie - porażka. Powieść napisana na żenująco niskim poziomie, wypchana po brzegi wszelkimi znanymi w fantasy schematami, przewidywalna do ostatniej kartki, niemal kompletnie pozbawiona fabuły. Jedyny jaśniejszy akcent to dwa krasnoludy, z których jeden usiłuje zostać druidem. Reszta - do kosza. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bez znajomości tego tomu, następne - odbijające się już od dna, jakim były "Mroki Puszczy" - części cyklu, mogą być częściowo niezrozumiałe. Czasami się zastanawiam, czy nie lepiej z tego pięcioksiągu czytać wyłącznie tom pierwszy, "Kantyczkę"...
wiĂŞcej »