Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Co to znaczy...

Autor:
Wydawnictwo:
Literatura
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788389409386
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Słowa: brak

Książka poszukiwana przez: bietka, arminy




Napisz swój komentarz

 

Polecamy Ostatni lot. O tych, którzy 11 września 2001 roku podjęli walkę z terrorystami - Longman Jere

Przejmująca relacja o ostatnich chwilach zwykłych ludzi, którzy, świadomi, że mają być środkiem do unicestwienia kolejnego ważnego dla Amerykanów symbolu, podejmują nierówną walkę z terrorystami-samobójcami. Na pokładzie samolotu, który 11 września 2001 roku miał uderzyć najprawdopodobniej w Biały Dom, znaleźli się obywatele Ameryki, którzy, mimo paraliżującej świadomość nieuchronności bliskiej śmierci, bohatersko walczyli, uniemożliwiając porywaczom wykonanie samobójczego zadania, tym samym ratując życie wielu ludziom i wygrywając pierwszą bitwę przeciw terroryzmowi. Książka jest relacją z lotu numer 93 United Airlines, przeplataną notkami o dotychczasowym życiu bohaterów Ameryki, cywilnych bojowników walki z terroryzmem. Longman ukazał pokrótce życie każdego pasażera i członka załogi, ich dotychczasowe zdobycze, marzenia i plany na przyszłość, których nie dane im było zrealizować. Przedstawił zwykłych ludzi, którzy w sytuacji krytycznej, wymagającej od nich bohaterskiej decyzji, stanęli na wysokości zadania i próbując ratować życie swoje i wielu innych, nieznanych Amerykanów, nie zawahali się i uniemożliwili zbrodniczy plan. Książka jest cenna ze względu na stronę faktograficzną raczej niż literacką, ale taki też, jak sądzę, był zamysł autora — żeby przekazać raczej informacje o ludziach i ich dokonaniach, niż ubrać je w piękną formę.
wiĂŞcej »