Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ostatni kwiat lata

Autor:
Tłumacz:
Marek Kowajno
Wydawnictwo:
Aramis
Seria wydawnicza:
Wyspy Szczęścia
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
148
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->romans

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy Bądź jaki bądź : historia Nirvany - Michael Azerrad

Światna biografia znanego, kultowego wręcz zespołu rockowego Nirvana napisana przez kompetentnego dzienniarza i dobrego znajomego lidera Nirvany - Kurta Cobaina - Michaela Azerradana. "Bądź jaki bądź" opwiada o Nirvanie w sposób bardzo szczery. Książka ta mówi dokładnie o Nirvanie od samego początku istnienia tego zespołu do końca. W tej biografii Kurt szczerze mówi o swoich największych problemach takich jak np. uzależnienie. Biografia ta, zawiera także ineresujące na pewno dla każdego sympatyka rocka rozmowy z członkami zespołu oraz ich przyjaciółmi. Dodatkową zaletą książki są zdjęcia (ponad 100). Polecam wszystkim tym którzy chcą dokładnie dowiedzieć się o Kurcie Cobainie oraz jego kolegach z zespołu
wiĂŞcej »