Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Ostatni kwiat lata

Autor:
Tłumacz:
Marek Kowajno
Wydawnictwo:
Aramis
Seria wydawnicza:
Wyspy Szczęścia
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
148
Rok wydania:
  • Kategoria główna: Literatura piękna->romans

Słowa: brak

Napisz swój komentarz

 

Polecamy The Godfather - Mario Puzo

Trudno powiedzieć, że jest to wielka literatura, której poetyka i semantyka odbija się dreszczem na plecach. Ale jest to porządne, literackie rzemiosło, które czyta się z prawdziwą przyjemnością. Epicki rozmach powieści sprawia, że środowisko włoskich emigrantów w powojennej Ameryce tętni życiem. Ethos rodziny niespodziewanie spaja liczne wątki w logiczną, intrygującą całość. A mafijne interesy i wojna nowojorskich gangów opisane są tak, że ciężko oderwać się od lektury. Smaku dodaje powieści lekko chropowata narracja i proste dialogi. Psychologiczna płycizna da się wytłumaczyć behawioralną techniką pisania. I w końcu - rzecz została przeniesiona na ekran w sposób genialny. Rzadko kiedy materia literacka daje takie kino. A to chyba dobrze o książce świadczy.
wiĂŞcej »