Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Horoskop na każdy dzień roku

Autor:
Wydawnictwo:
Pagina
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390031019
Liczba stron:
364
Rok wydania:

Słowa: horoskop, wróżba

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Niania w Nowym Jorku - Nicola Kraus, Emma McLaughlin

Nanny studiuje psychologię rozwojową dziecka na Uniwersytecie Nowojorskim. Niestety ze względu na sytuację finansową rodziny sama musi sobie zapewnić utrzymanie i dach nad głową. Postanawia zatrudnić się jako opiekunka do dziecka, czyli niania. Okazuje się, że rodzina, do której trafiła, traktuje swego jedynaka Grayera przedmiotowo. Ojciec ciągle zapracowany miotający się pomiędzy pracą, żoną i kochanką nie znajduje czasu dla swego juniora. Matka zaś, zabiegana od samego rana, dzieli swój czas pomiędzy fryzjera, przyjaciółki i sklepy i też nie ma czasu, aby chociaż porozmawiać z dzieckiem. Chłopiec nie znajdujący miłości u rodziców całe swe uczucie przelewa na nianię. Ona jest jego jedynym oparciem w świecie dorosłych i to jej zwierza się ze swoich problemów i kłopotów. Kontakty pracodawczyni z nianią ograniczają się do przekazywania jej kolejnych list z poleceniami, które ta musi wykonać, aby nie stracić pracy. Nanny z czasem ma coraz więcej obowiązków i z trudem udaje jej się połączyć studia z pracą. Swego życia prywatnego prawdę powiedziawszy nie ma. Nawet w czasie weekendu otrzymuje polecenie wyjazdu razem z pracodawcami na wypoczynek do miejscowości letniskowej. Na miejscu okazuje się, że ma sprawować opiekę nie tylko nad Grayerem. Ciągle strofowana przez pracodawczynię, Nanny nie wytrzymuje. Czarę goryczy przepełnia gratyfikacja za przepracowany miesiąc. Postanawia zmienić reguły gry. W książce ukazane jest życie w tzw. "wyższych sferach" Nowego Jorku. Opisany przypadek nie jest przypadkiem odosobnionym. Spychanie wychowania swego dziecka na babcie, czy też płatne opiekunki, jest praktyką stosowaną nawet u nas w kraju.
wiĂŞcej »