Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Horoskop na każdy dzień roku

Autor:
Wydawnictwo:
Pagina
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390031019
Liczba stron:
364
Rok wydania:

Słowa: horoskop, wróżba

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Emma - Jane Austen

'Emma' jest uroczą powieścią autorstwa Jane Austen. Lekką, przesyconą humorem, pozbawioną dramatów opowieścią o tytułowej pannie Emmie Woodhouse, która postanawia wyswatać wszystkich znajomych. Znajdujemy w niej opis angielskiej prowincji i zwyczajów panujących wśród różnych klas społecznych. Interesujące jest zwłaszcza spojrzenie na ówczesną pozycję kobiet. Sama Emma jest na tyle dobrze urodzona (najlepiej w okolicy) i na tyle majętna, że postanawia nigdy nie wychodzić za mąż. Książka była 3 razy ekranizowana - ja osobiście widziałam 2 ekranizacje: doskonałą z Kate Beckinsale w roli głównej i zdecydowanie gorszą z Gwyneth Paltrow. Polecam jako lekturę na letnie wieczory.
wiĂŞcej »