Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Horoskop na każdy dzień roku

Autor:
Wydawnictwo:
Pagina
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390031019
Liczba stron:
364
Rok wydania:

Słowa: horoskop, wróżba

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Hera moja miłość - Anna Onichimowska

Ogólnie nie przepadam o książkach o ludziach mających styczność z narkotykami. Wszystkie wydają mi się takie same, nie zaskakują mnie. Z książką Onichimowskiej było inaczej. Już od pierwszych stron. Nie wiem dlaczego. Może styl pisania. Albo temat domu rodzinnego. Z każdą stroną przekonywałam się, że w tej książce jest dużo świeżości. A druga część sprawiła, że nie oderwałam się od niej, dopóki nie przeczytałam ostatniej strony. Niesamowita książka, pełna bólu, wnikliwej analizy psychologicznej. Narkotyki nie są w niej sprawą nadrzędną. Polecam! Wszystkim
wiĂŞcej »