Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Horoskop na każdy dzień roku

Autor:
Wydawnictwo:
Pagina
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390031019
Liczba stron:
364
Rok wydania:

Słowa: horoskop, wróżba

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Życie po śmierci! Wykład nauki duchów. - Leon Denis

"O samym dziele "Życie po śmierci", które w samej Francji miało około 50 wielojęzycznych wydań, cieszyło się ogromnym powodzeniem w Ameryce, nie będę pisał, powiem tylko: Czytajcie! A ujrzycie świat innym, zapragniecie stać się lepszymi i staniecie w obliczu TAJEMNICY BYTU." - W.M. "Każdy z nas odbędzie ostatnią podróż, każdy więc zainteresowany jest w poznaniu tych rzeczy. Życie może nam wymknąć się już jutro, ale nikt z nas nie wymknie się śmierci. Bo wszystko przekształca się i rozwija - nic nie ginie na zawsze. Podczas gdy na niebiosach jedne słońca gasną, gdy stare światy rozpadają się i znikają, w innych miejscach wypracowują się nowe systemy, zapalają się nowe gwiazdy, rodzą się inne światy. Obok zgrzybiałości i śmierci rozkwitają nowe społeczeństwa odmładzające się wiecznie..." - Leon Denis [Wydawnictwo Mittel, 1991]
wiĂŞcej »