Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Horoskop na każdy dzień roku

Autor:
Wydawnictwo:
Pagina
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390031019
Liczba stron:
364
Rok wydania:

Słowa: horoskop, wróżba

ocena: 5.00
na 10 (liczba ocen: 2)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Czego chcą kobiety - Erica Jong

„Czego chcą kobiety” – późna książka Erici Jong, pisana z perspektywy dojrzałej kobiety. Podzielona na trzy części: Władza, Sex, Chleba i róż, które są opisem kolejno: układów matka – córka, życia erotycznego, potrzeby domu. Autorka opisuje swoje życiowe doświadczenia, znajomości ze słynnymi pisarzami, własne pisarskie wspomnienia. Nawiązuje wielokrotnie do dzieł swoich mistrzów pióra. Niektórych z nich miała okazję spotkać osobiście. Całość czyta się niczym zbiór felietonów na artystyczne i socjologiczne tematy z mocno zaakcentowanym feminizmem. Książka świetna pod względem formy – podział na małe podrozdziały sprawia, że czyta się sprawnie i niezbyt męcząco. Autorka dzieli się z czytelnikiem swoimi odkryciami na przestrzeni lat, rzadko jednak są to prawdy zupełnie nowe. Ciekawe studium feminizmu kobiety dojrzałej. Napisane poprawnie, ale nie porywa. Raczej jedynie dla fanów E. Jong, i badaczy tematu.
wiĂŞcej »