Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Pożywienie najlepszym lekarstwem

Autor:
Tłumacz:
Ewa Wolańska
Wydawnictwo:
Polska Direct
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390065427
Liczba stron:
249
Rok wydania:

Słowa: brak

ocena: 8.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Herbatniki z jagodami - Izabela Sowa

"Herbatniki z jagodami" są trzecią i zarówno ostatnią książką z Owocowej Trylogii Izabeli Sowy. Bohaterką powieści jest Jagoda, która właśnie przekroczyła trzydziestkę. I nagle wszystko to co wydawało jej się oczywiste, że już osiągnęła - stabilizacja, sukces, kariera - okazało się jednym wielkim złudzeniem. Straciła pracę i przeniosła się na prowincję, do swojego rodzinnego miasteczka. Mogłoby się wydawać, że bohaterka poniosła klęskę. Lecz niekoniecznie. Okazuje się bowiem, że życie na prowincji może być bardziej ekscytujące niż to w wielkim mieście.
Książka jest pełna humoru, zabawnych, ale także pouczających sytuacji. Naprawdę godna przeczytania pozycja. Gorąco polecam.
wiĂŞcej »