Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Pożywienie najlepszym lekarstwem

Autor:
Tłumacz:
Ewa Wolańska
Wydawnictwo:
Polska Direct
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390065427
Liczba stron:
249
Rok wydania:

Słowa: brak

ocena: 8.33
na 10 (liczba ocen: 1)
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Amulet Szalonego Boga - Michael Moorcock

Dużo jest autorów piszących książki fantasy. Każdy fan tego gatunku nie powinien narzekać na ich brak. Wśród tych pisarzy jest niewielu, którzy piszą na wysokim poziomie. Dobrze pisał Tolkien, dobrze pisze Sapkowski, dobrze pisze też Salvatore, niezły jest Piekara. Po tych nazwiskach już ciężko mi wymienić innych autorów wartych polecenia. Do grona autorów, dzięki którym niektóre książki fantasy jeszcze trzymają poziom, na pewno nie mogę zaliczyć Michaela Moorcocka. A zwłaszcza ta książka, nie ma ona właściwie zalet. Fabuła, niesamowicie przewidywalna, dialogi inteligentne niczym te z niektórych polskich seriali, całkowity brak realizmu. Nie polecam.
wiĂŞcej »