Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Uczę się ortografii : zasady pisowni, ćwiczenia, teksty dyktand. Klasy 4-5

Autor:
Wydawnictwo:
Nowe Wydawnictwo Warszawskie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390158716
Liczba stron:
144
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Klon i ja - Danielle Steel

Mąż Stephanie odchodzi od niej po trzynastu latach małżeństwa. Porzuca ją dla młodszej kobiety, która podobnie jak niegdyś żona, ma zamiar go utrzymywać. Stephanie, po chwilach załamania, postanawia wziąć się w garść. Zmienia całkowicie swój wizerunek – z zaniedbanej i zabieganej żony i matki staje się seksowną i atrakcyjną kobietą, za którą oglądają się mężczyźni. Podczas pobytu w Paryżu poznaje Petera, przystojnego Amerykanina, który, jak się okazuje, mieszka w tym samym mieście. Po powrocie do domu zaczynają się spotykać. Czy dzieci Stephanie zaakceptują nowego mężczyznę w życiu mamy? Co zrobi Stephanie, gdy się przekona, że Peter nie jest takim mężczyzną, za jakiego go uważała? Jest to książka zupełnie niepodobna do innych powieści tej autorki. Jest napisana w pierwszej osobie, bardzo dowcipnie i z przymrużeniem oka. Porównałabym ją do stylu pisania naszej rodzimej Joanny Chmielewskiej. Czyta się ekspresowo – połknęłam ją w ciągu 6 godzin.
wiĂŞcej »