Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Uczę się ortografii : zasady pisowni, ćwiczenia, teksty dyktand. Klasy 4-5

Autor:
Wydawnictwo:
Nowe Wydawnictwo Warszawskie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390158716
Liczba stron:
144
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Elementarz gotowania - Irena Gumowska

Jak sama nazwa wskazuje, jest to pozycja przeznaczona przede wszystkim dla początkujących. Irena Gumowska podaje podstawowe informacje na temat miar i wagi niektórych produktów. Opisuje podstawowe składniki, z jakich składają się produkty wchodzące w skład naszego pożywienia. Znajdziemy tu informacje z czego powinien składać się obiad oraz co musimy zrobić zanim zabierzemy się do gotowania. Obok pomysłów na potrawy z mięsa jest tu tez garść informacji opisujących wady i zalety zupy „z torebki”. Pomimo tego, że od napisania tej książki minęło prawie 20 lat to wiadomości w niej zawarte nic nie straciły na aktualności. Najbardziej polecam rozdział „tuczące, ale smaczne”, gdzie obok przepisu na wuzetkę i na tort czekoladowy z polewą znajdziemy przepis na np.: piernik z cukinią, lub ciasto z marchwią. Doskonała dla dzieci i nastolatek, chcących spróbować swych sił w kuchni.
wiĂŞcej »