Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net łączy się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą zupełnie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się jak to działa wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Uczę się ortografii : zasady pisowni, ćwiczenia, teksty dyktand. Klasy 4-5

Autor:
Wydawnictwo:
Nowe Wydawnictwo Warszawskie
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788390158716
Liczba stron:
144
Rok wydania:
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Jedyna szansa - Harlan Coben

Lubię Harlana Cobena za jego serię z Byronem i Winem, co nie oznacza, iż nie przepadam za resztą. Tą pozycję przeczytałam jako ostatnią i muszę się przyznać, iż wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Czytając tę książkę, poznajemy losy chirurga, który zostaje odnaleziony w pomieszczeniu z martwą żoną, a jego synek znikł w niejasnych okolicznościach. Jest to pozycja pełna niespodzianek i zaskakujących momentów. Czytając ją, do samego końca nie wiedziałam kto zawinił, ani co stało się z dzieckiem, a samo zakończenie jest bardzo zaskakujące. Polecam tę pozycję osobom, które lubią dobre, wciągające i intrygujące kryminały.
wiĂŞcej »