Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Nadnaturalny horror w literaturze - Howard Phillips Lovecraft - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nadnaturalny horror w literaturze

Autor:
Tłumacz:
A. Ledwożyw, Ł. M. Pogoda, R. Lipski
Wydawnictwo:
Fantasmagoricon
Numer wydania:
II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788392554066
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: faile, tybulewicz, hooverek, mysh
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Cichodajka.pl - R. Weronika

Cichodajka” to nazwa bloga internetowego siedemnastoletniej Weroniki, która otwarcie przyznaje się do tego, że spotyka się z kilkoma mężczyznami i dostaje za to pieniądze, lecz robi to także z przyjemności, kaprysu. Swoje spotkania opisuje na publicznym forum, narażając się na wiele nieprzyjemnych komentarzy i wystawiając na ostrą krytykę otoczenia. Mimo to nie rezygnuje i dalej robi to, co chciała zrobić. Książka ta doskonale ukazuje polskie realia, znieczulicę i brak tolerancji. Pokazane jest też zakłamanie społeczeństwa Warszawy - mimo, że obdarzają Weronikę najgorszymi epitetami, to jednak codziennie odwiedzają jej bloga czekając na kolejne wpisy. Mimo, że momentami książka jest trochę szokująca to naprawdę warto ją przeczytać, chociażby po to, by uświadomić sobie niektóre sprawy. Polecam!
wiĂŞcej »