Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nadnaturalny horror w literaturze

Autor:
Tłumacz:
A. Ledwożyw, Ł. M. Pogoda, R. Lipski
Wydawnictwo:
Fantasmagoricon
Numer wydania:
II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788392554066
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: faile, tybulewicz, hooverek, mysh
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Poczwarka - Dorota Terakowska

Adam i Ewa, dwoje młodych, pięknych i inteligentnych ludzi, którzy świata poza sobą nie widzą. Typowy biblijny schemat idealnej pary. Istny raj. A nie od dziś wiadomo, ze zawsze jak jest pięknie, to zawsze wydarzy się coś , co ten beztroski nastrój zepsuje. I zawsze z winy Ewy. Ale tym razem nie o jabłko chodziło. Ale o tym za moment. Idealnej rodzinie do pełni szczęścia brakowało tylko potomka. Ewa zachodzi w ciążę, a Adam planuje przyszłość dla swojego upragnionego dziecka. I tu właśnie następuje nieoczekiwany zwrot akcji. Zamiast pięknego, inteligentnego dziecka rodzi się poczwarka. Niemowlę ma chorobę Downa. Młodzi rodzice stają przed dylematem, czy oddać dziecko do adopcji. I tu znowu Ewa przyczynia się do utraty raju. Zamiast wrócić do dawnego życia i zapomnieć o tym, że kiedykolwiek była w ciąży, postanawia zabrać „ to coś „ do domu. Czyż nie wystarczy, ze przekazała złe geny, jednocześnie rujnując wszystkie marzenia i plany męża? Czyż historia nie lubi się powtarzać? Później jest już tylko gorzej. Ona cały swój czas poświęca dziecku. Kochankowie stopniowo oddalają się od siebie. Adam nie akceptuje poczwarki, unika jej , wstydzi się. Rodzina stopniowo dąży do autodestrukcji. Rozwód jest nieunikniony. Aż tu nagle... I tu właśnie, drogi czytelniku, pozostawiam dla Ciebie otwartą furtkę. Możesz samodzielnie dopisać koniec tej historii lub sięgnąć po książkę i poznać prawdę. Ale ostrzegam, dalszy ciąg może Cię zaskoczyć. Nie oczekuj jednak szczęśliwego zakończenia. Oni nie będą żyli długo i szczęśliwie. Ale w zamian mogę Ci zagwarantować, że po tej lekturze zaczniesz postrzegać świat w nieco inny sposób, niż dotychczas.
wiĂŞcej »