Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nadnaturalny horror w literaturze

Autor:
Tłumacz:
A. Ledwożyw, Ł. M. Pogoda, R. Lipski
Wydawnictwo:
Fantasmagoricon
Numer wydania:
II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788392554066
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: faile, tybulewicz, hooverek, mysh
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Król lew - Walt Disney Company

"Król lew" to chyba najbardziej znana opowieść Walt'a Disneya. Simba, następna tronu zostaje oskarżony o śmierć własnego ojca. Malec nie podejrzewając stryja wierzy w każde jego słowo, wmawiając sobie winę, ucieka z ojcowskiej ziemi. Tron przejmuje despotyczny Skaza. Simba dorasta wśród przyjaciół, Timona i Pumby, wyznając zasadę "Hakuna Matata", żyjąc sobie beztrosko, zapominając o przeszłości. Swoją rolę przypomina mu przyjaciółka z dzieciństwa, która uciekła z lwiej skały szukając pożywienia. Simba postanawia wrócić i spełnić swój obowiązek jako król, ale czy uda mu się przezwyciężyć własne słabości i pokonać Skazę? Książka to piękna historia o odpowiedzialności, przeznaczeniu, miłości i przyjaźni, która wzrusza każdego. Uczy dzieci, że nie można być całe życie dzieckiem, ale w ważnych momentach życia umieć dojrzale podejmować decyzje.
wiĂŞcej »