Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Nadnaturalny horror w literaturze - Howard Phillips Lovecraft - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nadnaturalny horror w literaturze

Autor:
Tłumacz:
A. Ledwożyw, Ł. M. Pogoda, R. Lipski
Wydawnictwo:
Fantasmagoricon
Numer wydania:
II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788392554066
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: faile, tybulewicz, hooverek, mysh
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Wszystkie rodziny są nienormalne - Douglas Coupland

Najbardziej katastroficzny zjazd rodzinny w historii literatury... Kiedy patologiczna rodzina Drummondów z Vancouveru spotkała się po raz ostatni, gwoździem programu była strzelanina. Pomysł rodzinnego zjazdu powstał tylko dlatego, że jedyna gwiazda w rodzinie, astronautka Sarah wkrótce poleci w kosmos. Floryda może nigdy się nie podźwignąć po odwiedzinach Drummondów. Wszyscy usilnie starają się nie robić awantur, lecz kiedy nawrócony wykolejeniec i najstarszy brat Wade próbuje wyciągnąć ojca z tarapatów finansowych, dochodzi do serii niefortunnych zbiegów okoliczności. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Opowieść gna z prędkością światła. Wiarołomność, zakładnicy, skradziony list, ataki serca w Disneylandzie, bankructwo, uzależnienie, czarny rynek - wszystko to sprawia, że sięgamy po pasy bezpieczeństwa i czekamy na katastrofę. Gdy do niej dochodzi, robi się zaskakująco przyjemnie. Przeklęci, potępieni i na koniec zbawieni: Drummondowie z pewnością dołączą do kręgu najbardziej szalonych rodzin w literaturze. "Jeden z najświeższych i najbardziej ekscytujących głosów we współczesnej literaturze". Tom Wolfe "Coupland ma ulotny humor współczesnego Jacka Kerouaca, ironię młodego Kurta Vonneguta, przenikliwość wczesnego Johna Irvinga." "Bookpage" (Zysk i S-ka, 2005)
wiĂŞcej »