Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Nadnaturalny horror w literaturze

Autor:
Tłumacz:
A. Ledwożyw, Ł. M. Pogoda, R. Lipski
Wydawnictwo:
Fantasmagoricon
Numer wydania:
II
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
9788392554066
Liczba stron:
104
Rok wydania:

Książka poszukiwana przez: faile, tybulewicz, hooverek, mysh
Napisz swój komentarz

 

Polecamy Cichy Don T. I-IV - Michał Szołochow

"Cichy Don" to wielka epopeja kozacka, opowiadająca o losach członków rodziny Melechowów na tle historii: pierwszej wojny światowej, potem rewolucji rosyjskiej, której podmuch wdziera się z wielką siłą do naddońskich chutorów. Całe życie wkraczającego w dorosłość głównego bohatera, Grigorija Melechowa, determinuje walka z samym sobą: z zakazanym uczuciem do zamężnej kobiety, z narzucanymi mu zasadami kozackiego bytu. Jednocześnie jest to powieść o nadchodzącym końcu Kozactwa Dońskiego, nie potrafiącym po wojnie domowej pogodzić się z utratą swoich przywilejów, z powszechną kolektywizacją.
wiĂŞcej »