Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Czterej pancerni i pies, t. 1 - Janusz Przymanowski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies, t. 1

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
270
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Tajemnica rodu Hegartych - Anne Enright

Mroczna rodzinna tajemnica w słodko-gorzkiej powieści uhonorowanej nagrodą Bookera. W dublińskiej posiadłości Hegartych gromadzą się wszyscy żyjący członkowie klanu. Przyjechali na stypę po zmarłym bracie Liamie. Przywieźli ze sobą bagaż własnych smutków i radości, dziwactw oraz frustracji. Właściwie nie wiedzą, dlaczego Liam popełnił samobójstwo. Czy to przez alkohol, z którym od dawna miał problemy? A może tak naprawdę powodem śmierci było pewne wydarzenie sprzed kilkudziesięciu lat, wydarzenie, o którym nikt z Hegartych woli nie rozmawiać? Rodzinne tajemnice rzucają jednak długie cienie, a kiedy już zacznie się grzebać w przeszłości - nie można się cofnąć. "Tajemnica rodu Hegartych" to wzruszająca opowieść o pożądaniu i demonach przeszłości, o trudnej sztuce budowania zaufania wobec najbliższych, ale przede wszystkim - to historia o miłości. [Wydawnictwo Literackie, 2007]
wiĂŞcej »