Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/clients/client1/web2/web/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 268 Czterej pancerni i pies, t. 1 - Janusz Przymanowski - Bestsellery książkowe, Najlepsze książki w Najniższych cenach

Szanowni Podajanie,

pragniemy poinformować, że Podaj.net połączył się z serwisem CoCzytac.pl

W związku z tym Podaj.net w obecnej postaci zostanie wygaszony w dniu 15 kwietnia 2015 r. Do tego momentu zarejestrowani użytkownicy mogą nadal przeprowadzać transakcje wymiany. Potem profile użytkowników zostaną wyłączone.

Co oznacza połączenie z CoCzytac.pl? Nadal będziemy serwisem dla fanów literatury, ale zasady działania będą… zupeł‚nie inne. CoCzytac.pl to bezpłatny rekomendator książkowy i porównywarka cen książek. Zarejestrowani użytkownicy codziennie otrzymują listę polecanych tytułów, na które jednocześnie są najlepsze ceny w e-księgarniach.

Aby przekonać się™ jak to dział‚a wystarczy się zapisać, podając swój adres mailowy na stronie CoCzytac.pl. Dotychczasowi użytkownicy nie przechodzą do nowego serwisu automatycznie.

Pozdrawiamy,
Podaj.net

Ta opcja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy mają konto w serwisie.

zaloguj się teraz


Zapamiętaj mnie:
zapomniałem hasła »

(za darmo)
zamknij

Podaj.net

Czterej pancerni i pies, t. 1

Autor:
Wydawnictwo:
Iskry
Okładka:
miĂŞkka
ISBN:
ksi¹¿ka bez ISBN
Liczba stron:
270
Rok wydania:Napisz swój komentarz

 

Polecamy Toksyczne związki rodzaju męskiego - Maira Papathanasopulu

Sięgając po tę książkę mgliście sobie przypominałam, że widziałam ten tytuł na czarnej liście młodzieżówki pewnej konserwatywnej partii (ach, te eufemizmy). Tym chętniej się w nią wczytałam... Książeczka jest lekka, przyjemnie się czyta, świetna do pociągu. Mało wymagająca, na poziomie przebojów Katarzyny Grocholi czy Helen Fielding. Cała akcja toczy się wokół czwórki płaskich bohaterów (kobieta i trzech mężczyzn, z których jeden jest gejem), których tak zwane życie wewnętrzne nie istnieje lub proste jest jak konstrukcja cepa. Trójkąty i czworokąty miłosne mnożą się na potęgę w minimalnie krótkim czasie jednego lata. Gdyby nie to, że jest miejscami komiczna prawdopodobnie nie czytałabym jej do końca. Wielki zarzut mam do tłumaczenia książki. Dreszcz mnie przechodzi za każdym razem, gdy czytam kwiatki takie jak "zamknąć radio", "otworzyć radio na innej stacji" czy podobne.
wiĂŞcej »